Lyendryana Daimon

Lyendryana Daimon

HozzászólásSzerző: Lyendryana Daimon » 2012.09.10. 19:19

Általános


Karakter neve: Lyendryana Daimon, A Bevégzés Bárónője.

Kora: valós kora: 397, látszólagos: 27.

Nem: Nő.

Születési hely: Dublin.

Születési időpont: 2503. 05. 25.

Faj: Sidh.

Előtörténet


Amikor megszületett, hatalmas vihar volt. Édesanyja a szülés közepette nem tudta kordába tartani hatalmas erejét, és ez kihatott a környezetre. Igen nehéz volt Ellyana számára, mert nem volt felkészülve egy második gyermek születésére. A jó egynapos vajjúdás teljesen felemésztette már erejét, úgy tűnt, hogy nem akartak világra jönni az ikrek. Hitetlenkedve fogadták a gyerekek világra jöttét, mert a fiúcska épphogy élt és a lány arany színben világított. Apjuk Thyoder már a túlvilágon is látta, fia lelkét, majd mintha Danu rájuk figyelt volna, megérintette egy különös fuvallat a kisbabát, és az is elkezdett gyönyörű aranyszínben fényleni, majd egyre élettel telibb lett alakja. Mivel nem voltak a szülök teljesen felkészülve, két gyermekre, így a nevek választása igen egyszerűre sikeredet. Az élet fiát Lyendryn Diamonnak, a pokol lányát Lyendryana Daimonnak nevezték el.

Amikor a világ előtt felfedték létüket Danu gyermekei, de még a Fekete-erdei csata előtt egy esztendővel, az ifjú Lyendryana elkezdte képességeit gyakorolni. Az életét élni, mely sötét, gyilkos és rémisztő volt a hétköznapi emberek szemébe. A vadászok soha nem kapták el és igen kevésszer érték utol ezen események után. Rábizonyítani meg nem tudták soha. Csak gyanú volt mindig, ami rá irányult. Ezekben az időkben ismerkedett meg az egyik idősebb halálistenével. Vele versenyezve, rajta túltéve akart jobbá válni. Ennek kárát leginkább az állatok és a testvérével való kapcsolata sínylette meg. Utóbbival soha nem voltak igazán jó testvéri viszonyban, hiszen képességeik teljesen ellentétesek voltak, így az élethez való viszonyulást is másképp látták, másképp gondolkodtak az alapvető dolgokról, amik egybekovácsolhatnának két testvért. Cayn Selvedren, akinek fel keltette kíváncsiságát vetélytársa, más úton is próbált közelebb férkőzni a lányhoz. Ezen törekvéseit először a nagy csata akadályozta meg, majd az Udvar pletykái által atyának nevezett Denwyr, aki a Tűz házából származik, és akinek a szerelem minden csínja-bínja a kisujjában volt. Hamar elcsábította a hozzá képest igen fiatal Daimont. Így Caynnak csak annyi maradt, hogy egy jó barátja legyen a lánynak. A pletyka hamar az udvarban szétterjedt, és megszűnt az előtte szóló, rosszakaratú sustorgások, hiszen ha igaz lenne, hogy az ikrek Denwyrtől lettek volna, akkor nem hált volna a lánnyal.

A Tíz város szövetségének megalakulásának évében Daimon amikor törekvéseit arról, hogy jobb viszonyt alakítson ki fivérével, meghiúsította Xellyrin, a már lecsillapodni látszódó lázadó újra feltört a nyugodtnak mondott hétköznapokból. Xellyrin ugyanis rossz szemmel nézte, hogy megfosztotta imádott atyától kapott szeretetétől évekkel ezelőtt Lyendryana azzal. hogy figyelmét Denwyrnek nem az amúgy is nagyon elkényeztetett lányára, hanem a többi nő felé terelte. A roppant erőket megmozgatott mágia által felhúzott hatalmas városban az emberek nem mertek nyugodt szívvel élni. Házi kedvenceik el-eltűntek, így már végképp a robotika által megalkotott kis állatokat szerezték be, a lány legnagyobb bánatára. Mégis hamar lenyugodott, de nem azért mert nem talált új áldozatot magának. Hanem türelemre intette magát. Szeretve gyűlölte bátyát, és fivére is így érzett iránta. Mindketten tudták, hogy ha megpróbálnának ártani a másiknak, akkor saját maguknak ártanának vele a legtöbbet. Viszont hosszú ideig sem tudtak megmaradni nyugodtan egymás mellett. Mert erről alaposan gondoskodott Lyendryn szeretője.

Jellemzők


Külső tulajdonságok:
Hosszú, enyhén hullámos hószín-ezüstösen csillogó haja, bokájáig ér, melyből kikandikálnak hosszú hegyes fülei. Vékony arcán, vékony-metszésű finom íves, nagy pupillájú szem ült meg, melynek színei (bentről-kifelé haladva) fehérarany, aranybarna, csokoládébarna. Törékenynek tűnő, karcsú testalkatával nem rí ki fajtársai között.

Belső tulajdonságok:
A külvilág számára igen arisztokratikusan viselkedik. Sokszor a beképzelt és a lekezelő stílustól sem áll messze tőle. Lenézi mindazokat, akik nem érnek fel hozzá, de vannak olyan személyek akik, meglehet, hogy korukhoz képest idősebbek és ez által képzettebbek, mégis velük is hideg fensőbbségesen viselkedik. Igen akaratos és határozott fellépésével, mindig eléri célját. Viselkedésének ellenére, igen megfontolt és nem pszichopata. Teljesen természetesnek veszi a halált, és bár nem érez együtt áldozatainak gazdájával, pontosan tudja, hogy ez nem elfogadott viselkedés, de ez nem érdekli, mert nem tartoznak hozzá, nem az ö barátainak, vagy családjának okozott kárt ezzel. Nehezen bízik meg a lényekbe, hiszen egy intrikákkal teli világban nőt fel.

Kedvencek: Van egy kedvenc nyakéke, amit a fivérétől kapott.

Életcélja: A leghatalmasabb lenni saját isteni hatalmában.

Egyéb:
Vérrel írtam fel felejtés fájára, több ezrek nevét,
Könnyel feledtem milliók káromló, égető szemét,
S mégis talpra hívott az elbukott szellemek haragja,
Mondta harcolj, míg élsz, ez légyen léted új alapja.

Képességek

  • Türelem 2p;
  • Bestia uralom 2;
  • Föld: Halál

Felhasználó


Főkarakter: Hirig
Rólam: -
A Bevégzés Bárónője

Vérrel írtam fel felejtés fájára, több ezrek nevét,
Könnyel feledtem milliók káromló, égető szemét,
S mégis talpra hívott az elbukott szellemek haragja,
Mondta harcolj, míg élsz, ez légyen léted új alapja.


Kép


Főhatalom: Halál 2 - Meg tudom ölni az állatokat gondolatokkal.
Türelem 2p - Amíg nem érek hozzá, fizikailag nem okoz gondot a vas, a levegő már csak órák után mérgező a számomra.
Bestia uralom 3p - Akár a gyakran zabolátlan tündérek is hallgatnak szavamra.
2.Hatalom: Szellemvilág 1p - Látom a szellemeket, beszélni tudok velük.
Avatar
Lyendryana Daimon
Ébredt
Ébredt
 
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.09.10. 18:53
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: A Bevégzés Bárónője
További karakterek: Mercury Niqecanuwa Mikomi
Tereus
Drun
Alva
Lamya

Re: Lyendryana Daimon

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2012.09.11. 20:13

Nos köszöntelek ezen az oldalon is ismét holdfényes seregletünk soraiban.
Részemről nem találtam hibát, szóval ismét elfogadlak.
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: Lyendryana Daimon

HozzászólásSzerző: Lyendryana Daimon » 2012.09.11. 20:18

Köszönöm!
Most már csak egy staff tag jóváhagyására kell várnom, hogy írhassak
A Bevégzés Bárónője

Vérrel írtam fel felejtés fájára, több ezrek nevét,
Könnyel feledtem milliók káromló, égető szemét,
S mégis talpra hívott az elbukott szellemek haragja,
Mondta harcolj, míg élsz, ez légyen léted új alapja.


Kép


Főhatalom: Halál 2 - Meg tudom ölni az állatokat gondolatokkal.
Türelem 2p - Amíg nem érek hozzá, fizikailag nem okoz gondot a vas, a levegő már csak órák után mérgező a számomra.
Bestia uralom 3p - Akár a gyakran zabolátlan tündérek is hallgatnak szavamra.
2.Hatalom: Szellemvilág 1p - Látom a szellemeket, beszélni tudok velük.
Avatar
Lyendryana Daimon
Ébredt
Ébredt
 
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.09.10. 18:53
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: A Bevégzés Bárónője
További karakterek: Mercury Niqecanuwa Mikomi
Tereus
Drun
Alva
Lamya

Re: Lyendryana Daimon

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.09.12. 20:02

Íme, bevégeztetett.
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Lyendryana Daimon

HozzászólásSzerző: Lyendryana Daimon » 2012.09.12. 20:33

Köszönöm!
A Bevégzés Bárónője

Vérrel írtam fel felejtés fájára, több ezrek nevét,
Könnyel feledtem milliók káromló, égető szemét,
S mégis talpra hívott az elbukott szellemek haragja,
Mondta harcolj, míg élsz, ez légyen léted új alapja.


Kép


Főhatalom: Halál 2 - Meg tudom ölni az állatokat gondolatokkal.
Türelem 2p - Amíg nem érek hozzá, fizikailag nem okoz gondot a vas, a levegő már csak órák után mérgező a számomra.
Bestia uralom 3p - Akár a gyakran zabolátlan tündérek is hallgatnak szavamra.
2.Hatalom: Szellemvilág 1p - Látom a szellemeket, beszélni tudok velük.
Avatar
Lyendryana Daimon
Ébredt
Ébredt
 
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.09.10. 18:53
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: A Bevégzés Bárónője
További karakterek: Mercury Niqecanuwa Mikomi
Tereus
Drun
Alva
Lamya


Vissza: Feyek: Fekete Sidhek

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó