Rabraquat

Rabraquat

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2012.05.31. 12:13

Általános

Karakter régi neve: Weindligher Andor

Karakter új neve: Rabraquat

Kora: 19

Nem: Férfi

Születési hely: Magyarország, Budapest

Születési időpont: 1991. április 15.

Fátyolos város: Amerikai Egyesült Államok, Arizona, Phoenix

Faj: Arany Sidhe

Előtörténet

A rózsadombi villánkon 1991. április 15-én - a későbbi szél napján – láttam meg először Budapest fényeit, mikor édesanyám (Szilvia) méhéből már akkor is délcegen léptem elő. Igaz nem egyedül, de én vagyok az idősebb. Természetesen, mindent megkaptam, amit csak lehetett, Apám (Mihály), már addigra a felső tízezerhez tartozott, mivel egy ügyes bróker-húzásban megszázszorozta vagyonát, majd vissza is vonult. Testvérem is van három, Edit (6), Mariann (12) és az ikertestvérem Melinda (19). Na, őt irigylem a legjobban, mert anyám őt kényezteti el, mindenféle jóval, nekem alig csurran-cseppent valami. Jó, kaptam egy ötös BMW-t, havi kétszázezer zsebpénzt, de látom, hogy anyu mennyivel jobban szereti a húgomat, és mindent megvesz neki. Iskolából gyorsan kicsaptak a verekedések és felsőbbrendű nézeteim miatt, így kénytelenek voltak a szülők magántanárokhoz járatni középiskolás koromtól. Melinda is jött utánam nem sokkal, hiszen ő sem sokat szórakozott, mindenkin átgázolt, lehülyézett, vagy még rosszabb. Ő hívta fel a figyelmem - egyébként annyira nem is kellett, mivel nagyon dögös volt már akkor is a kicsike - Klárira, a szomszéd lányra. Mindig is tetszett, nagyon tudta magát adni. Egyszer aztán partit rendeztem és meghívtam őt is. Hagytam, hogy ha akar csábítson el, és ő nagyon akart. Az egész este csak vele foglalkoztam, nagyon jól éreztük magunkat. Éreztem, hogy egy hullámhosszon vagyunk és igazán értett ahhoz, hogy csőlátással rendelkezzem később, ha róla van szó. Pár nap és már mindenhogy eggyé váltunk, onnantól pedig elválaszthatatlanok voltunk egymásnak. Volt, hogy kijött velem ejtőernyőzni, vagy éppen sárkány-repülőzni, bár igazából tudom, hogy olyankor csak miattam tette a szépet. Cserébe én is elmentem vele vásárolgatni... Elhiheted, hogy nagyon uncsi volt, amikor beszabadult vagy száz boltba. De nem bántam, kiegészítettük egymást és valóban szerettük a másikat. Persze a sors - apám és anyám - közbeszólt, hogy tanuljak, meg stb, és muszáj volt lelépnem. Azért én annyira nem szórtam a pénzt, mint hitték, így csinos vagyonom halmozódott fel, úgy gondoltam, hogy jó lesz nekem Amerikában is. Két dolog volt, amit nagyon megtanultam - a repüléshez kapcsolódó dolgokon kívül - az angol és a motorozás. Szóval eltűntem gyorsan - Klárinak hagytam egy telefonszámot és a szülinapjára egy gyönyörű medált -, és mire feleszméltem, már Amerikában osztottam az észt. A pénzem fogyott, így kénytelen voltam azért egy bankszámlát megadni anyáméknak, hogy ha nem is fognak megtalálni, legalább éhen ne hagyjanak halni. Persze fel is hívtak párszor, mikor már hagytam, és megnyugtattam őket, hogy jól vagyok és nemsokára hazatérek. Egészen addig hitegettem őket, amíg egyszer az én drága szívszerelmem - akit nem lehetett azzal a tucat mocsoklakó lányokkal sem pótolni - fel nem keresett, hogy ő bizony Los Angelesben van, ahol én éppen lakom. Szuper volt, pont aznap volt a Lakers meccs, szóval a lehető legjobbkor jött. A találkozás elsöprő volt, sokáig nem szálltunk le egymás ajkairól, ha lehetett volna, ott helyben... De nem, mégiscsak úrifiúk és úrilányok vagyunk. Ezért belevetettük magunkat az éjszakába, szórakoztunk és a végén természetesen megkoronáztuk a találkozásunkat. Klári valami eszméletlen volt mindenféle értelemben, nagyon élveztem, ahogy elaludt rajtam, még a meccs kihagyását sem bántam meg végül. A következő napokban is elvoltunk, de Klári nagyon felfedező hangulatban volt, ezért némi hiszti-ölelés-szerelmes szavak-fenyegetőzés furcsa kombinációjával meggyőzött, hogy járjuk körbe az államokat. Ezután felpattantunk az új motoromra és nekivágtunk a csillagzászlós országnak. Szerintem marha jól néztünk ki egyébként is, biztos rengetegen irigyelték a jóképű pasit és eszméletlen jó csaját. Mindenfelé elmentünk, mígnem legutoljára Phoenixbe érkeztünk.

- Klári gyere már! /Jajj, úgy utálom ezt a kis rinyagépet ilyenkor. Itt vagyunk Arizóna fővárosában, ő meg bemegy egy ócskás boltba, jellemző. Szeretem őt, de néha meg tudnám ölni a csecsebecse imádata miatt. Utánamegyek gyorsan, hátha ki tudom rángatni innen is. Bizony, mert nem ez a bolt az első, ahol "elveszett", de gyanítom, hogy nem is az utolsó. Belépek és a látvány letaglóz. +Pfuj!+ Mindenhol büdös régiségek, rozsdás ócskaságok.
- Hol vagy teeee!? Nem hoztam utánfutót a sok sz.. holmidnak. Klári, bújj elő! - kiabálom, mert nagyon nem érdekel, hogy hogyan néznek rám. Mondjuk elég kihalt egy üzlet, a csajom pedig biztosan ősrégi ruhákat próbálgat valamelyik sarokban. Ahogy beljebb megyek, meglátok egy finom anyaggal eltakart makettet. Félrehúzom a fátyolszerű cuccot, majd már azon veszem észre magam, hogy a plafont bámul, a Tag Hauer pedig halkan kattog a fülem mellett, a kezem a fejem alatt pihen ezek szerint.


Jellemzők

Külső tulajdonságok:

  • Régi tulajdonságok: 185 cm magas, kreol bőrű, megfelelő izomzattal - de nem szétgyúrt - rendelkező fiatalember. Szeme színe kék volt, szőke tüsi hajjal rendelkezett és nagyon macsó volt, igazi szépfiú, nagy BMW-vel, ami motor is lehetett, de autó is.
  • Mostani tulajdonságok: 205 cm magas, arányosan szép aranybarna bőrrel rendelkező sidhe. Tekintetéről árad a felsőbbrendűség és a határozottság. Kidolgozott izmok feszülnek gyönyörű bőrén, hosszú fekete haja a földet verdesi. Különleges türkiz-arany-fekete szembogara bárkit megbabonázhat, arcéle pedig markáns, fülei enyhén elnyújtottak. Ő a tökéletesség megtestesítője.
Belső tulajdonságok:
    Igazi felsőbbrendű. Az Arany Siedhe-ket még-még elnézi, de a többi fajt egyenesen 'mocsoklakóknak' titulálja. Ez a kedves elnevezés még régi életéből maradt meg számára. Mindenkinél többre tartja magát, igaz, általában megfelelően viselkedik. Persze, ha nem kell véka alá rejteni gondolatait, meg is ossza azokat másokkal. A pénzt és az élvezeteket szereti, ezek minden formájában. csak a nála hatalmasabbakkal beszél normálisan, vagy azokkal, akik elnyerték valamilyen módon a bizalmát.
Kedvencek: arany, pénz, csillogás, motorok, repülő szerkezetek és saját maga.

Életcélja: Szeretné elérni, hogy ő legyen az Arany Sidhek uralkodója

Egyéb: Vezérlő érzelem: felsőbbrendűsége kihangsúlyozása

Képességek

    Hatalom: Levegő 1.
Felvett képességek:
    Karizma: 2p
    Elementaritás: 1p
    Maradék pont(ok): 1p

Felhasználó

Főkarakter: Rabraquat :)
Rólam: Sok év asztali játék, és pár év FRPG mindenféle műfajban.

Meghívott: Alyara Nirois
"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Rabraquat

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.06.05. 17:08

Szió! :D

Örülök, hogy eljutottál idáig. :)

A karakterlapot úgy kéne megcsinálni, mintha 0. szintű lennél, aztán majd az Adatlapra mehetnek a bővítések.

Eddig, ami ugyebár szembetűnő:
Nem emlékszem, hogy végül is mit beszéltünk meg, de én úgy számoltam, hogy Laila 2010-ben került át, szóval ha lehet, ehhez kéne igazítanod a születési időpontodat, mert a 88-as születés így nem stimmel.

Az előtörténeted megvan 400 szó? Nem néztem még át, csak átfutottam.

A képességeket akkor ugyebár próbáld meg az egykori 5 pontból összerakni (nem kell pontosan ugyanazokat, de 5p legyen max szétosztva). Meg nézd át a sidhe képességeket megint, újítva vannak. :)

Általános képességek már nem léteznek.
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Rabraquat

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2012.06.06. 14:18

Hellóka :)

Én is örülök :)

Nulladik szintűként csináltam meg ;)

Átírtam 91-re :)

553 szó, a fátyolos résszel együtt pedig 701 :)

Viszont ha nem kell pontosan ugyanazokat, akkor másképp fogom osztani, bár a Karizmát nagyon sokat használtam, azt mindenképpen megtartom. De szerintem az elementaritást is, Egyébként 5p lett szétosztva.^^

Az általános képességeket pedig töröltem^^ (pedig arra volt egy ajándékpontom T_T)
"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Rabraquat

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.06.10. 19:01

Jól van, akkor így már rendben van.

Mint ahogy Jóindulat már írta, az Elementaritást felveheted 3p-re is.

Pöpec így már minden, elfogadlak.
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Rabraquat

HozzászólásSzerző: Lynarin Seeragic » 2012.06.15. 14:06

Rabra szükség van, de amúgy is elfogadva. :)
“Come on, say it again. I’m a perfect devil. Tell me how bad I am. It makes me feel so good!”
- Anne Rice, The Queen of the Damned

Kép
Avatar
Lynarin Seeragic
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
Árnyak és Vizek királynője, vámpír hercegnő
 
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2012.04.04. 19:53
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Raven, Tessa, Nymloth, Caridwen, Evangeline, Payne

Re: Rabraquat

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2012.08.13. 23:31

Hiába tudjuk mi az, én a vezérlő érzelem feltüntetését azért hiányolom. :)
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion

Re: Rabraquat

HozzászólásSzerző: Rabraquat » 2012.08.17. 07:21

Ezt hol kéne feltüntetni? o.O Nem látok ilyen lehetőséget, és a mintaleírásban sem volt. vagy elkerülte a figyelmem :D
"Ki vagy? Á, hagyd, nem érdekes!" - Rabraquat

Karizma 4p (max): A sidhek amúgy is lenyűgözik az embereket a világ felé mutatott bájukkal, de ez a képesség minél magasabb, a sidhe annál ügyesebben befolyásolja szavaival a halandókat. Már a természetfelettire is hathatsz.
Elementaritás 3p: Minden elemhez tartoznak úgynevezett elementálok, amik Danu energiájának tudatra ébredt apróbb mágiagócai, a velük való bánás az Elementaritás képesség. Közepes elementálokat hívhatsz, ők információkkal szolgálhatnak neked, megfigyelhetnek, segítenek, engedelmeskednek, kihallgatnak másokat.
Türelem 3p: A képesség birtokában képes vagy hosszabb-rövidebb ideig elviselni a vasat. Ennek a képességnek a hiányában akár a vér hordozta vastól is rosszul lehetsz, ha rád fröccsen, vagy nagy mennyiségben kiömlött valahol. Már minden következmény nélkül megérintheted a vasat, de erősen megfognod, tartogatnod nem tanácsos. A levegő már egyáltalán nem mérgező a számodra.
Avatar
Rabraquat
Arisztokrata
Arisztokrata
 
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012.05.15. 08:40
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Garien Seardur, Jessie Ellwood, Oldman

Re: Rabraquat

HozzászólásSzerző: Jóindulat » 2012.08.17. 21:45

Fajleírásnál említve vagyon, emlékeim színnel kiemelve. :) Hogy a karlapra hova szúrod be, egyéni kreativitás kérdése. :P
A jóság nem azonos a jóhiszemű ártatlansággal.

Sub pondere crescit palma!
Avatar
Jóindulat
Mesélő - Általános moderátor
Mesélő - Általános moderátor
 
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2012.04.07. 12:23
Tartózkodási hely: Budapest
További karakterek:
Arich

Ry Fomor
Fiona Freefall
Yllion


Vissza: Feyek: Arany Sidhek

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó