Előcsarnok

Egy különös építmény lebeg a levegőben. Csak az találhat ide, aki tudja az utat, mert mindenki, aki azonosítójel nélkül akarja megközelíteni a helyet, azt a védőpajzsok, vagy a folyamatosan aktív fegyverrendszerek porrá omlasztják. Igazából senki nem tudja mikor hozták létre a csodás kastélyt, vagy azt, hogy mit rejt mélyen a gyomrában. A legendák még nem születtek meg róla, mert aki már találkozott velük, az vagy beállt a közéjük, vagy távozott az élők sorából.

Re: Előcsarnok

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Dylan Crayton » 2013.01.20. 16:27

/Dylan Crayton érdeklődve figyelte a katonát, akinek válaszát teljes mértékben megértette, és így nem faggatózott tovább a témával kapcsolatban. Az alakváltó engedte, hogy a katona megfogja a kezét, majd teleportáljanak. Kicsit összeszorult a gyomra, mind a portálon történő útnál, de már nem annyira zavarta mint elsőre. Miután magához tért mindent rendben talált. A ruhája ugyan nem volt rajta, hanem egy másikat adtak rá. Az alakváltó körülnézve az őt idehozó katonát, és egy másikat látott meg, majd tekintete még inkább körbe járt és egy férfit látott. Lassan felállt, majd tekintetét az ismeretlenre emelte, és érdeklődve hallgatta szavait./
- Örülök, hogy megismerhetem. Dylan Crayton vagyok, de gondolom ezt már tudja. Megértem, hogy az embere nem mondhatott semmit, én is voltam sokszor ilyen helyzetben. Nos, ugyan még csak néhány napja vagyok ebben a világban, de úgy látom máris elkél egy katona segítsége. Elvállalom a feladatot. Kíváncsian várom mi lesz a dolgom - /felelte Dylan, mint egy profi katona, majd háta mögött összetette a kezét és türelmesen várt./

(34)
Avatar
Dylan Crayton
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2012.10.31. 19:10
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Előcsarnok

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Caridwen » 2013.01.20. 21:56

*Időfolyam - Dylan - 2900. augusztus 9. - Előzmény*

/Erik a válaszodra először felvonja a szemöldökét, majd újra végigmér immár alaposabban és aztán elégedetten biccent./
- Nos örömmel tölt el a válasza. Bevallom üdítő változatosság a sok-sok akadékoskodás után... /Csak gyorsan megrázza a fjét, majd folytatja./
- Nos a feladat nem lesz veszélytelen, és könnyű sem, de a lehető legkorszerűbb fegyverekkel lesznek ellátva, és előtte alaposan felkészítjük önöket minden várható veszélyfaktorra. A Valhalla ugyanis egy időkutatási intézet. Visszatérünk a múltba, ha valaki olyannal fenyeget, hogy átírja azt, ezzel megváltoztatva a jelenünk és a jövőnk. Az egyik kort azonban lezárták és csak egy 21. században született csapat mehet le oda. A pontos részletekről a csapat többi tagjával az eligazításon fog értesülni. Ön értelemszerűen a csapat harci támogatását fogja adni.
/Itt tart egy rövid szünetet majd tovább ömleszti az információt./
- Ha elvégezték a feladatot azt hiszem jobb, ha arról is beszélünk. Két lehetőség van. Vagy elfelejti ezt az egész akciót, és a bankszámláján egy jelentős összeggel ott ébred, ahonnan elhoztuk néhány szép emlékkel az itt és a múltban töltött hetek helyett. Vagy csatlakozik a Valhallához. Még nem most kell döntenie, de jobb ha tisztában van a lehetőségeivel.
/Újabb szünet után folytatja./
- A csapata most lesz túl a reggeli futáson. Még tegye fel a kérdéseit, aztán odakísérem hozzájuk és összeismertetem a többiekkel. /mondja nyugodtan./
- Tehát katona, halljam a kérdéseit.


*Jah és nem kötekedés, de egy kicsit lehet részletezni, vagy színesíteni a reagokat, mert a többieknél is haraptam, ha nyúlfarknyikat írtak, ez is ott van a kaland hirdetésében, ha jól emlékezem. :P*
KĂ©p
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Előcsarnok

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Dylan Crayton » 2013.01.20. 23:26

/Dylan Crayton a beszélgetés teljes ideje alatt Erik Björnsson arcát fürkészte. Figyelte, hogy milyen reakciók futnak végig rajta egy-egy mondata után. Az alakváltó türelmesen és nyugodtan meghallgatta a férfi mondanivalóját./
+ Szóval időutazó felügyelet. Nem semmi. És ráadásul nekünk kell megmentenünk az idő folyamát. Ez kemény meló lesz + /gondolta Dylan./
- A civilek már csak ilyenek. Szeretnek akadékoskodni, mindenbe belekérdezni, többször is. Megértem, hogy örül, hogy végre nem bombázzák kérdésáradatokkal - /felelte a katona.
Dylan nagyon megörült, hogy máris megismerkedhet a csapata többi tagjával, az pedig, hogy komplett kiképzést kapnak majd a küldetés előtt még jobban fellelkesítette./
- Kíváncsian várom a találkozást a többiekkel - /jegyezte meg, majd miután Björnsson befejezte a mondanivalóját kis ideig gondolkozott a férfi, majd csak utána szólalt meg újra./
- Nos, ha túlélem ezt, szerintem egyértelmű mi lesz a válaszom. Ilyen fontos tevékenység végzése hatalmas megtiszteltetés lenne. Ami a kérdéseket illeti. Hányan fogjuk a csapatot alkotni és ebből hány katona, tudós, és orvos. Mikorra kell visszamennünk pontosan. Fegyvereken kívül milyen felszerelést kapunk még? Azt hiszem egyenlőre ennyi lenne, uram. Készen állok a kiképzésre, és a küldetés megkezdésére - /mondta katonásan./
+ Jó újra ilyen területen mozogni. Nagyon jó, hogy kaptam egy ilyen lehetőséget, és folytathatom azt amihez a legjobban értek. A katonai tevékenységek elvégzését + /töprengett Dylan./
- Részemről mehetünk a csapathoz - /mondta, amint a főnök megválaszolta kérdéseit./

(35)


"Rendben, majd igyekszem odafigyelni.:)"
Avatar
Dylan Crayton
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2012.10.31. 19:10
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Előcsarnok

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Caridwen » 2013.01.22. 16:32

*Időfolyam - Dylan - 2900. augusztus 9.*

/Hiába figyeled a férfi arcát, semmit nem tudsz leolvasni róla. Vagy nagyon profin rejti, vagy valóban nincsenek érzelmei. Amikor megszólal a hangja is semleges, habár enyhe elégedettség mintha remegne benne./
- Nos hamarosan megismerkedhet velük, de arra készüljön fel, hogy nem tudom mennyire lesznek barátságosak. ha minden igaz most kezdték el a kiképzésük egy kis teszteléssel... De majd meglátja.
/Az jövővel kapcsolatos elképzeléseidre csak egy elégedett biccentést kapsz válaszul majd megválaszolja a kérdéseidet is./
- Nos a csapat önnel együtt hét főt fog számlálni. Ebből az Theodore ezredes lesz a vezetőjük, a Valhalla egyik legjobb harcosa, és biztosításként egy valkűr is elkíséri önöket Karin hadnagy. A jelenleg csatlakozott személyekből kettő szintén a harci kiképzésre fog menni önnel, plusz egy tudós is lemegy önökkel és még egy hölgy, akinek a szerepét a későbbiekben fogjuk ismertetni.
/Amikor végzett lesétál a lépcsőn és elég áll./
- De akár akkor mehetünk is, ha nincsen több kérdése katona. Ebben az esetben üdvözlöm a Valhallánál a 13-M különleges bevetési egységnél. /mondja komolyan, majd ha nem kérdezel mást kanyargós középkorias hangulatot árasztó folyosókon elindul előtted a Hősök Csarnoka felé./


*Még ide írj majd, és a következő körben már csatlakozhatsz a többiekhez.*
KĂ©p
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Előcsarnok

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Dylan Crayton » 2013.01.22. 23:23

/Dylan Crayton nem igen örült annak, hogy semmilyen érzelmet nem tudott leolvasni a férfi arcáról, de ezt nem mutatta ki. A saját tekintete is teljesen érzelemmentes maradt az egész beszélgetés ideje alatt. Érdeklődve hallgatta Erik Björnsson vezető magyarázatait. Mikor a csapattársaira került a sor kíváncsivá vált az arca, és mint kiderült, egy egész jónak tűnő bandát szedett össze a Valhalla vezetője./
- Nos, hamarosan megtudjuk milyen hangulatban vannak - /felelte az alakváltó a közben a lépcsőn lefelé induló férfit követve a tekintetével./
- Ígéretes csapatnak tűnik. Ha megkapja mindenki a megfelelő kiképzést, beleértve engem is, akkor lehet esélyünk megállítani azt aki az idővonal tisztasága és nyugalma ellen tör. Én mindent el fogok követni, hogy az idő ne sérüljön - /mondta, majd biccentett az többiekhez történő indulás lehetőségére./
- Rendben van. Menjünk - /mondta, és követte Björnsson-t a folyosókon.
Útközben csak úgy cikáztak a gondolatok a fejében. Nagyon érdekelte, hogy pontosan kit is kell megállítani, és arra is nagyon kíváncsi volt, hogy vajon milyenek lesznek az új csapattársai. Arról nem is beszélve, hogy mennyire képzettek. A vezetők miatt nem aggódott. Aki egy ilyen szervezet legjobb embere, az tényleg a legjobbak között lehet a világ katonái közül./
+ Érdekes egy küldetés lesz ez, ebben biztos vagyok. És ahogy sejtem elég komoly a veszély, így mindent el kell követnünk a múlt, a jelen és a jövő megvédésének érdekében + / töprengett az alakváltó./

(36)
Avatar
Dylan Crayton
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2012.10.31. 19:10
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Előcsarnok

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Caridwen » 2013.01.25. 00:02

KĂ©p
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Előző

Vissza: Valhalla

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó