3. szint - Citadella Tonde

3. szint - Citadella Tonde

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.01.24. 18:46

Kép


Az egyik legismertebb szórakozóhely a harmadik szinten, a Citadella Tonde, mely a nappali időszakban étterem és kocsma, még éjszaka a legpörgősebb bulik színhelye.
A vadászok egyik legkedveltebb szórakozóhelye is egyben, ezért jobb nem kötözködni a vendégekkel. Bár akadnak civilek, mégis az egyik edzőterem mely szinte tőszomszédságában van, amit igen kedvelnek a militarista imádók, nagy forgalmat hoz a tulajnak.

Az egyik sarokban, ahova azok mennek, akik nyugalomra vágynak, egy teljesen átlagos rész fogadja a vendéget.

Kép


Még akadnak olyan zsúfolt helyek, ami arra szolgál, hogy elvegyülj a tömeg alkotta hangzavarban.

Kép


A pultnál, emberkinézetű robotok szolgálják ki a vendégeket, vagy éppen táncolnak.

Kép
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: 3. szint - Citadella Tonde

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2013.01.30. 22:16

*Drun*

- Majd szépen megtanulok mindent. De egy biztos nem fog velem kapcsolatban változni, az pedig a hölgyek szembeni viselkedésem.
/Mondom Samnek, miközben haladunk lefelé a lifttel./
- Ha már törzshelyetek van, akkor nem értem miért voltak ellenségesek veled Sam.
/Mondom ki hangosan a gondolataimat, nem is figyelve arra, hogy hangosan is kimondom.
Közben megérkezünk a célunkhoz. El is tűnődöm, hogy milyen csodás helyre hoztak a hölgyek./
+Na... Lassan kezdhetek azon gondolkozni hogyan háláljam meg, hogy ilyen helyre elhoztak.+




{62}
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: 3. szint - Citadella Tonde

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.01.31. 19:35

*Eddy Shooter*


/Mintha egy gyerekre tekintene le az édesanyja, amikor valami kedvességgel ajándékozza meg, úgy mosolyog rád Sam./
- Azért majd meglátjuk mi minden fog változni!
/A hátsó részre mentek, ahol kedvesen vannak és csendesebb is./
- Teljesen nyilvánvaló, de azért elmondom Shooter, hogy miért volt ilyen a fogadtatás, mint amiben részetek volt.
/Mondja neked Stone, miután leültetek./
- Szolgálatban nincsenek barátok. Csak a kötelesség.
/Vet egy pillantást rád, majd az asztalon lévő érintőképernyős kis felületre figyel, miközben beszél./
- A vádászok, azért alakultak, hogy a nem emberi lényeket levadásszuk.
/Pötyög párat a kis felületen, majd mindhármótok előtt megjelenik egy italkönyvszerű kis felület, amit úgy tudsz lapozni, hogy a jobb alsó sarokban lévő fület elhúzod./
- Sam is ilyenek közé tartozik, még akkor is, ha valahol munkatárs és barát is.
/Látod, hogy kiválasztanak egy-egy italt, majd mindketten feléd fordítják figyelmüket./
- Az emberek nem szoktak a kapun keresztül jönni-menni a városba, mert az számukra már túl misztikus. Így azon keresztül jövő alakokat fokozott figyelemmel vizsgáljuk meg, hogy beléphetnek e az Emberek városába.
/Magyaráz tovább Stone, majd átveszi a szót tőle Sam./
- De ne beszéljünk most ilyenekről. Kérj valami italt ki gyorsan, és beszélgessünk valami másról!
/Mintha csak erre a szavakra várt volna egy robot pincérnő, megjelenik és letesz az asztalra két koktélt./
- Üdvözlöm Önöket! Sam, Ariela kisasszony, a szokásos italuk, parancsoljanak. Mit hozhatok Önnek?
/Teszi fel a kérdést, illedelmes meghajlás keretében a robot, mikor rád tekint./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: 3. szint - Citadella Tonde

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2013.02.05. 23:11

*Drun*

/Egy csendesebb helyet választanak útitársaim. Leülve Stone elmagyarázza nekem a fogadtatás miértjét, közben az itallapot veszem szemügyre. /
+Elég szokatlannak tűnik, de nem lesz gond megszokni.+
- Értem. Tehát afféle elővigyázatosság az egész....
/Mondom mintegy nyugtázás ként.
Megjelenik egy robot pincérnő és letesz 2 koktélt és várja, hogy mit mondok./
- Mivel nem nagyon ismerem az italokat, ezért kezdésnek ugyanazt a 2 koktélt kérem mint a 2 hölgy.
/Mondom a robot pincérnőnek./
- Remélem a kettő együtt nem öl meg.
/Mosolyodom el, miközben várom az italom./
- Miről szeretnél beszélgetni Sam?
/Kérdezem kicsit komolyra fordítva a szót./



{63}
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: 3. szint - Citadella Tonde

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.02.11. 20:42

*Eddy Shooter*

/A pincérnő a hosszú csápjait használja, hogy egy-egy pohárba, egyszerre kiöntse neked a kért koktélokat./
- Semmilyen italt nem szolgálunk ki, ami megölheti a vendégeinket.
/Mondja eközben a pincérnő. Látod, hogy ezen Sam egy kicsit elkuncogja magát, mire a robot felé pillant./
- Ön is nagyon jól tudja kisasszony, hogy a protokoll nem engedi meg számunkra, hogy ilyent tegyünk.
/Sam szabadkozó mozdulatot tesz a kezeivel./
- Igen, igen tudom. Elnézést kérek Alexa! Nem azért nevettem, mert viccnek szánta, tudom, hogy komolyan gondolta!
/Bólint egyet a robot, majd mindannyiotokat megkérdezi, hogy kértek e még valamit. A lányok intenek, hogy nem, majd rendelnek. Megvárja még te is reagálsz, majd egy könnyed meghajlással távozik./
- Oh, én szívesen beszélgetek bármiről, már mondtam. De azt hiszem, inkább neked vannak kérdéseid. Úgyhogy, hallgatunk.
/Néz egy pillanatra társnőjére, aki csak bólint egyet, miközben csendben kortyolgatja italát./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: 3. szint - Citadella Tonde

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2013.02.14. 14:10

*Drun*

/Megmosolygom, hogy a robot komolyan vett./
- Köszönöm egyelőre elég lesz az italom.
/Mondom kedvesen a robotnak./
+A fene... jó ez a két koktél...
Kérdések, kérdések, kérdések... Na jó lássuk csak... ismertetés, fegyverek, kiképzés, küldetés... hmmm lehet hogy már van is egy célom.+
- Most így hirtelen elég sok minden jutott az eszembe. Kezdjük az "alapoknál".
/Fordítom komolyra a szót./
- Miért kell levadásznunk a nem emberi lényeket, miért nem élhetünk békében egymás mellett?
/Teszem fel a kérdésem Stonenak./
+Ha ennyire fejlett dolgok vannak, akkor az embereknek és minden lénynek elég fejlettnek kellene lennie, vagy tévedek?+
- Valamint, hol találok olyan személyt, aki tudna engem képezni és tanítani?
Mert ha már vadász vagyok, akkor szeretnék hasznos tagja lenni a társadalomnak, ebből adódóan szeretnék majd fegyverhez és munkához is jutni.
/Mondom határozottan partnereimnek./



{64}
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: 3. szint - Citadella Tonde

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.02.15. 19:52

*Eddy Shoter*


/Az italok valóban finomak, de egyetlen múltbéli koktélhoz, vagy ízvilághoz sem tudod kapcsolni. Nem csak a kinézetükben, de az ízükben is különböznek. Az egyik édeskés, a másik száraz.
Akár a veled szemben ülő nők. Mindketten különböznek. És nem csak külsőleg. Az egész kisugárzásuk más. A stílusukon is érezhetted eddigi beszélgetéseitek alatt./
- Azért, hogy megvédjük az embereket, a természetfeletti lények elnyomásától. Gondolom, valami ősrégi ellenszenv miatt feltételezted, hogy létezik ez a testület. Nem. Nem ellenszenv, csak kordában tartás végett van ez, hogy az emberek túléljék őket.
/Mondja Ariela, hanyagul megvonja kicsit a vállát eközben./
- De persze akadnak a szervezetben olyanok, akik személyes nézeteltérések miatt csatlakoztak a vadászok csoportjához, hogy így álljanak bosszút.
/Kortyol egyet az italából, mielőtt folytatná./
- Békében élünk egymás mellett, de mint minden társadalomban, itt is vannak bűnözők. A mi feladatunk, azon lények likvidálása, akik megszegték a szabályokat, és a törvények értelmében, nem tudunk más eszközhöz folyamodni, hogy megvédjük a társadalmat.
/Látod rajta, hogy ezeket a szavakat nem először mondja el, de egyáltalán nem zavarja. Még Sam jelenléte sem, aki alakváltó./
- Minden vadász A támaszponton kapja meg az eligazítást és ott folytatódnak az oktatások, képzések.
/Kicsit félrebillent fejét ahogy végigmér./
- Még nem vagy vadász. Koránt sem! Egyenlőre csak egy halandó vagy, aki a múltból érkezett, és csak esélyed van arra, hogy vadász válhasson belőled.
/Vissza billenti a fejét, hogy úgy folytassa a mondandóját./
- Fegyvereket csak azután kaphatsz, ha már megszerezted a fegyvertartási engedélyt. Valószínűleg, a regisztrációd után, egy felméréssel meghatározzák, hogy milyen típusú fegyvereket tudsz használni kezdetekben, mire tudnak majd fejleszteni.
/Kicsit széttárja a kezeit./
- Minden esetben más az eljárás folyamata, mert egyénre szabják. Tudod én nem tartozom közéjük. Pontosabban igen, de nem egyazon szervezet vagyunk. Az én csoportom vezetője, Stewen Lawerson. Azért említem meg, mert tudom, hogy találkoztál vele.
/Ujjait pohara köré fonja./
- Mi, az Árnyék Szakasz tagjai az ő parancsainak engedelmeskedünk. Többnyire a vadászok munkáit felügyeljük itt a városon belül. Mi amolyan belső ellenőrző szervezet vagyunk. Legalábbis legtöbb tagunk figyelő.
/Kérdőn ránéz Samre, aki csak megvonja vállát./
- Van még kérdésed?
/Fordul vissza feléd./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: 3. szint - Citadella Tonde

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2013.02.27. 16:57

*Drun*

/Amíg hallgatom Arielát, elgondolkozom a szavain, ami bevésődött az agyamba, "...csak egy halandó vagy...".
Ahogy elmondja a dolgok menetét, egyre jobban körvonalazódik bennem, hogy mennem kell, minél előbb jelentkeznem kell./
+Mi lesz, ha elutasítanak? Mi lesz ha azt mondják, hogy nem vagyok elég jó? Mi lesz ha... Nem NEM NEEEEM!!! Minden jó lesz. Képes vagyok rá. Meg tudom csinálni!+
- Ezer meg egy kérdésem lenne, de a többségére magamnak kell megtalálnom a választ. Így csak annyit kérdezek, hogy merre fogom megtalálni a támaszpontot?
/Kérdezem Arielát határozottan./
- Ésss öööm... hát... szóval hogyan tudok kapcsolatba lépni önnel Ariela kisasszony? És veled Sam?
/Nehezen találom a megfelelő szavakat, ezért kicsit bizonytalan a kérdésem a partnereimhez./
+Mi a fene van velem? Nem szoktam bizonytalan lenni... A fene, mintha megállt volna az idő, de egy rohadt érzés ez...+



{65}
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: 3. szint - Citadella Tonde

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.03.02. 17:12

*Eddy Shooter - 2900. Július 27.*


/A két lány szépen lassan eliszogatja az italukat, majd mielőtt teljesen elfogyna a koktéljuk, a pincérnő megjelenik újra és letesz egy újabb poharat eléjük./
- Hozhatok még Önöknek valamit?
/Megingatják a fejüket, szinte egyszerre a lányok, mire a robot elmegy, újra magatokra hagyva titeket./
- Van kérdésed tedd fel, ha tudok válaszolok.
/Mondja neked Sam./
- Ha Sem mégsem tudna, és úgy gondolod, hogy tőlem választ kaphatsz, akkor is nyugodtan tedd fel a kérdést. Most azért vagyunk itt, hogy a legtöbbjére felelhessünk.
/Folytatja Ariela./
- Most is vannak távoli kapcsolattartók. Mint például a te idődben a mobiltelefonok.
/Elővesz egy apró szerkezetet ami, agyon hasonlít a headsethez, a te idődből. Amin első látásra a fülbeakasztó részénél halványkék felirattal jelzi ki, a pontos időt, és esetenként a hívó felet, az érintőképernyős felületén, saját magad is képes vagy "tárcsázni”, az oldalán tudod szabályozni a hangerőt is. A szerkezet, kényelmesen elfér a fülednél, ha oda teszed kipróbálni./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: 3. szint - Citadella Tonde

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2013.05.16. 19:56

*Drun*

- Tetszik ez a "telefon". /Mondom lelkesen Arielának./
- Azt hiszem elég volt egy időre a kérdésekből. Fel kell készítenem magam fizikailag és szellemileg, hogy meg tudjak birkózni ezzel a világgal. /Mondom komolyra fordítva a szót./
- Minél előbb szeretnék beilleszkedni ebbe a környezetbe, ebbe a világba. Minél több időt töltök el veletek, annál biztosabb vagyok benne, hogy így kellett lennie annak, hogy ide kerültem.
Továbbá az se lehet véletlen, hogy ilyen rövid idő alatt két ilyen gyönyörű nővel ülhetek itt. /Vigyorodom el és kacsintok a két hölgyre./
-Jó lenne... /Mondom ki hangosan, de végül elveszem a gondolataimban./
+ ...tovább veletek maradni, de ha így teszek lehet, hogy nem jutok sehova. De meg szeretném mutatni, hogy igen is képes vagyok és alkalmas vagyok arra, hogy ebbe a világba éljek. Ezt be is bizonyítom ha addig élek is!!!+
/Feleszmélek és gyorsan kivágom magam./
- Szeretném, ha elvezetnétek oda, ahol tudnak nekem munkát adni és/vagy képezni. /Kérem kedvesen a hölgyeket./



{66}
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: 3. szint - Citadella Tonde

HozzászólásSzerző: Drun » 2013.05.26. 21:22

*Eddy -- 2900.07.27.*


/Ariela vissza veszi a telefonját, mert éppen kapása van rajta. Mikor rápillant a kijelzőre feláll, tőletek elnézést kér, és arrébb megy.
Sam érdeklődve figyel társnője után, de nem megy utána és nem is kérdez közbe, hogy ki az. Inkább rád fordítja vissza a figyelmét./
- Van egy központi kiképző, itt nem messze. Ezért is ez a vadászok törzshelye, mert közel van a Központhoz!
/Magyarázza Sam./
- Mindenképp elvittünk volna, hogy itt is megtörténjen a "regisztrációd".
/Egy könnyed vállontással kíséri a dolgot./
- Ez nem lesz olyan, mint a Fővárosban volt, pusztán adminisztrációs része lesz.
/Vissza tér eközben Ariela, de nem ül le. Csak egy általad is ismert eszközt tesz bele egy kis mélyedésbe az asztal sarkánál. Így a számlátok rendezve is van./
- Mehetünk. Beérkezett számomra is egy ügy, emiatt csak elkísérlek titeket a Központig, utána megyek is tovább.
/Sam is felkel, és a két nő együtt haladva távozik a bárból./
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya


Vissza: Sharktopia

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó