Szentély a felhők között

Re: Szentély a felhők között

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Tereus » 2012.12.05. 13:26


/A megszokott maszk, kissé megváltozik arcomon, ugyanis szám lesajnálóan legördül./
- Nem érint különösebben, hogy Danu miért küldött vissza!
/NĂ©zek egyenesen a szemeibe./
- Ami tény, hogy áldozatnak lettél idehozva, de nem haltál meg, amikor felélesztettük!
/Kikerülöm, hiszen elém állt./
- Ennél többet nem tudok mondani. Két okból.
/Kis szĂĽnetet tartok, majd folytatom./
- Az egyik az, mert nem tudom ki miért került áldozati bárány szerepkörbe, a másik az, hogy nem is érdekel.
/Ránézek, miután végre elértem újra a teleportkaput./
- Fogalmam sincs, hogy miről hablatyolsz!
/Mondom őszintén és kemény hangszínnel.
Vállat vonok, aminek eredménye, hogy a szárnyaim is ugyanígy mozdulnak meg./
- Nem érzek semmit, enyhe éhségen kívül. Ami a múltat illeti, a régi életemet próbálom helyrehozni!


{188}
Tereus, Taamael


"A bizalom olyan luxus, amiért mindig túl drágán kell fizetni!"

"Próbálni nem látni, ami látható. Igyekezni látni, ami nem látható. Hogy mi ez? Egy álom."


KĂ©p


Gyógyítás 1p: Kisebb és közepes sebek.
Fegyver 2p: Már nem kell fizikai fegyver, a tiszta energiából tudsz fegyvert alkotni, ami eltűnik, ha elengeded.
Mennyek hangja 2p: Beszéd a fajtársakkal: Telepatikus kommunikáció, ami bármekkora távolságot átível.
Igaztudás 3p: Látod a valót. Az illúziók, láthatatlanságok nem hatnak rád, viszont egy ügyesen kivitelezett bűvésztrükk (amit nem támogat mágia) továbbra is becsaphat.
Avatar
Tereus
Angyal
Angyal
 
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2012.09.02. 19:29
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mercury Niqecanuwa Mikomi
Drun
Lyendryana Daimon
Alva
Lamya

Re: Szentély a felhők között

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Caridwen » 2012.12.07. 17:12

*Tereus*

- Hihetetlen milyen fene Ă©rtetlen vagy! /sziszegi ingerĂĽlten./
- Nem azt mondom, hogy régebben nem voltál keményfejű, de ez már-már butaság testvérem! Én NEM vagyok az a vámpír, akit idehoztak... Angyal vagyok, akár te, méghozzá a testvéred, évszázadok óta a társad... Persze nem kaptad vissza az angyallelked, így nem emlékezhetsz rám, de azt hiszem ennyit azért fel kéne fognod! /Az arca kissé kipirul, ahogy ingerülten magyaráz neked.
Vesz néhány mély levegőt, hogy kissé megnyugodjon, majd valamivel higgadtabban, de még mindig igencsak lendületesen folytatja./

- Annyit tegyél meg nekem, hogy most végre rám figyelsz egy kicsit! Mi mind a ketten Ramiellel voltunk kísérők, évezredek óta társak vagyunk. Minden ujjászületésünkkor új testet kapunk, de egy idő múlva mindig visszatérünk, hogy teljesítsük a feladatunkat... Ramiel már itt van, e is, habár nem emlékszel és mostmár én is.
/Kis szünetet tart, amíg láthatóan gondolkozik valamin, aztán még hozzáteszi./
- Ha akarod be is tudom bizonyítani. Mármint mutathatok valamit az előző életeinkből, ha hajlandó vagy kissé feladni a konokságod. /néz rád komolyan./
KĂ©p
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Szentély a felhők között

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Tereus » 2012.12.12. 12:03

Tereus, Taamael


"A bizalom olyan luxus, amiért mindig túl drágán kell fizetni!"

"Próbálni nem látni, ami látható. Igyekezni látni, ami nem látható. Hogy mi ez? Egy álom."


KĂ©p


Gyógyítás 1p: Kisebb és közepes sebek.
Fegyver 2p: Már nem kell fizikai fegyver, a tiszta energiából tudsz fegyvert alkotni, ami eltűnik, ha elengeded.
Mennyek hangja 2p: Beszéd a fajtársakkal: Telepatikus kommunikáció, ami bármekkora távolságot átível.
Igaztudás 3p: Látod a valót. Az illúziók, láthatatlanságok nem hatnak rád, viszont egy ügyesen kivitelezett bűvésztrükk (amit nem támogat mágia) továbbra is becsaphat.
Avatar
Tereus
Angyal
Angyal
 
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2012.09.02. 19:29
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mercury Niqecanuwa Mikomi
Drun
Lyendryana Daimon
Alva
Lamya

Előző

Vissza: Felhőmezők

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó