Bálterem

Bálterem

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Alyara Nirois » 2012.04.05. 10:05

Uszonyok szikrázása, pikkelyek csillogása, tengermélyi forgatag. A sellők hírhedtek gyönyörű báljaikról, amiket halandó csak a legszélsőségesebb esetekben láthat, de ettől még páratlanok.

Előzmények, korábbi hozzászólások
KĂ©p
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Bálterem

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Caridwen » 2012.09.05. 22:27

*Tereusnak előzmény*

- Nos jól van fiacskám, akkor majd én festek rá neked piros keresztet! /üzeni gondolatban, majd megérinti a homlokod. Enyhe mentális nyomást érzel, majd a változást is észre veszed, ám nem tudod elsőre mi változott./

- Most pedig irány befelé, ott lesz egy piros kereszt azon, akit keresel! Pontosabban, majd a füledbe ordibálom, melyik az.
/Mondja ingerülten és a terem irányába int. Ha visszatérsz oda, a sok fókát ahogy elnézed elsőre egyiken sem látsz semmi különöset, azonban amikor egy bizonyos irányba nézel, akkor az egyik körül felvillan a levegő és egy piros kereszt izzik fel a bőrén./

- Nah így megfelel kölyök? Most pedig siess, és reménykedj, hogy a király nem vette észre a jelenlétem! És különben is sietnünk kell, ha oda akarunk érni a végjátékra... Jah meg ha nem akarsz örökre habfiú maradni, akkor is kapkodd az uszonyod... /morogja a fejedben./


//Mea culpa, mea maxima culpa, de észre sem vettem, hogy én jövök. :oops: //
KĂ©p
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Bálterem

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Tereus » 2012.09.09. 11:07


/Magamba zsörtölődöm, miközben vissza úszok a bálterembe. Bármennyire is próbálok lehiggadni, egyáltalán nem vagyok nyugodt! Sőt! Legszívesebben Ramielre aggatnám ezt a pikkelybugyit és én továbbszállnék itt hagyva őt ezzel az egész ostobasággal! És a nagy kérdés, hogy miért nem teszem meg mégsem, az nagyon egyszerű. Nem tudom megtenni vele, fogalmam sincs mennyi ideig marad fent ez rajtam, és a legfontosabb, ha nem teszem meg, elpusztul a világ és ezzel én és a húgom is./
+ Hilary, sokba fog ez neked kerĂĽlni! +
/Figyelmem a célkeresztre, vagyis inkább azzal megjelölt fókára szegeződik./
+ Legalább már tudom az irányt! +
/Határozott uszonycsapásokkal közeledek felé, enyhe gondterhes arccal./


{153+20=173}
Tereus, Taamael


"A bizalom olyan luxus, amiért mindig túl drágán kell fizetni!"

"Próbálni nem látni, ami látható. Igyekezni látni, ami nem látható. Hogy mi ez? Egy álom."


KĂ©p


Gyógyítás 1p: Kisebb és közepes sebek.
Fegyver 2p: Már nem kell fizikai fegyver, a tiszta energiából tudsz fegyvert alkotni, ami eltűnik, ha elengeded.
Mennyek hangja 2p: Beszéd a fajtársakkal: Telepatikus kommunikáció, ami bármekkora távolságot átível.
Igaztudás 3p: Látod a valót. Az illúziók, láthatatlanságok nem hatnak rád, viszont egy ügyesen kivitelezett bűvésztrükk (amit nem támogat mágia) továbbra is becsaphat.
Avatar
Tereus
Angyal
Angyal
 
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2012.09.02. 19:29
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mercury Niqecanuwa Mikomi
Drun
Lyendryana Daimon
Alva
Lamya

Re: Bálterem

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Caridwen » 2012.09.09. 19:20

/A fóka nem tér ki előled, sőt amikor odaérsz hozzá érdeklődve emeli rád hatalmas sötét szemeit, amikben állatinál sokkal több intelligencia csillog.
Félrebiccenti a fejét, majd körbeúszkál téged néhányszor, láthatóan érdeklődve, hogy mit szeretnél tőle. Kaffant néhányat, de amúgy csak várakozóan figyel.
A király most nem vesz észre és a bálozó népség többi része is a saját dolgával van elfoglalva, rátok nem nagyon néz senki./
KĂ©p
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Bálterem

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Tereus » 2012.09.09. 19:36


/Megfordul a fejemben, hogy megint hülyét csinálok magamból, hiszen első alkalommal sem működött a kommunikáció mikor a lánnyal próbáltam szót váltani, mégsem tudom megakadályozni a berögzült szokást. Így hát tátogok, hiszen hang nem terjed a vízben, legalábbis nem emberi hang, és nem úgy mint a felszínen!/
- Tudnál segíteni nekem? A lány akivel az előbb táncoltam...
/Eddig jutok el a tátogásba, mire észbe kapok és lemondóan megereszkedik a vállam. Elfintorodom saját tehetetlenségemen, remélve, hogy új-fiúnak vél, aki a múltból érkezett. Legalábbis nagyon remélem, hogy ide is eljutott a hír rólunk.
Beszéd helyett intek a kezemmel, hogy kövessen./
+ Az egyszerűség néha csodákra képes! +


{174}
Tereus, Taamael


"A bizalom olyan luxus, amiért mindig túl drágán kell fizetni!"

"Próbálni nem látni, ami látható. Igyekezni látni, ami nem látható. Hogy mi ez? Egy álom."


KĂ©p


Gyógyítás 1p: Kisebb és közepes sebek.
Fegyver 2p: Már nem kell fizikai fegyver, a tiszta energiából tudsz fegyvert alkotni, ami eltűnik, ha elengeded.
Mennyek hangja 2p: Beszéd a fajtársakkal: Telepatikus kommunikáció, ami bármekkora távolságot átível.
Igaztudás 3p: Látod a valót. Az illúziók, láthatatlanságok nem hatnak rád, viszont egy ügyesen kivitelezett bűvésztrükk (amit nem támogat mágia) továbbra is becsaphat.
Avatar
Tereus
Angyal
Angyal
 
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2012.09.02. 19:29
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mercury Niqecanuwa Mikomi
Drun
Lyendryana Daimon
Alva
Lamya

Re: Bálterem

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Caridwen » 2012.09.09. 21:38

/DGY/

/A fóka kissé csodálkozva néz rád, tesz néhány kört körötted, de végül a nyomodba szegődik, akár egy jó kiskutya. Ha kifelé indulsz vele, oda is követ, elégedett köröket róva körülötted, akár egy helytelen pályára állt bolygó.

Egészen kikísér, ahol azonnal elájul, amit elértek oda, ahol Ramiel várakozik a másik kettővel. /

- Remek fiú, ügyes voltál! Akkor indulhatunk is! /Most őszinte örömöt látsz rajta, egészen meglepő a folyton unott, cinikus arcán.
Először megérinti mind a három ájult alakot, aztán feléd nyújtja a másik kezét. Ha megfogod, akkor érzed a rántást, ahogy a fény elnyel titeket, hogy darabjaitokra tépjen és később rakjon össze ismét....

Egy kőkörhöz érkeztek meg. Előtte a felhőmezőn értek földet. Te nem igazán tudsz felállni, mert az uszonyod egy picit útban van.... Ramiel hamarosan odalép hozzád, és egy röpke érintés után érzed, hogy ismét a régi vagy, habár a tüdőt tele van vízzel, amit ki kéne öklendezned, de amúgy teljesen visszaváltoztál a régi alakodba.

Ha kissé magadhoz térsz, látod, hogy Ramiel összehúzott szemmel figyel egy másik érdekes csapatot. Egy női angyalt, aki egy másik angyalt rángat, mögöttük egy pici zöld goblin és egy férfi aki egy fiút visz a nyakában..../


*következőt te is a szentélyhez írd.*
KĂ©p
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss


Vissza: Palota

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó