Lyendryana Daimon lakrésze

Re: Lyendryana Daimon lakrésze

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Yllion » 2015.10.23. 14:02

/Partnerem nem sietett a folytatással, úgyhogy volt időm alaposan szemügyre venni mindent. Tekintetem elidőzött előbb poharamon, majd a kancsón, ahonnan a bort töltötték ki. Közben fenntartott pajzsom védelmében óhatatlanul is vizsgálni kezdtem magamat, a benyomásaimat, vajon a különös rezonanciát érzem-e még. Oldalt fordítottam a fejem, hátha a mozgás, mint valami egyensúlyteszt jelét adja befolyásoltságomnak, de ott, a nappali közepén lévő a kanapéknál csak a konszolidált rémfarkas, Gquen heverészett békés-unottan. Ráérősen fordítottam ellenkező irányba fejemet, még mindig furcsaságok után kutatva. Hiányukra bukkantam csak, no meg a most már szinte kuncogni tetsző órára. Fixírozni kezdtem az egyik, erezete mentén a korból származó, hajszálvékony repedését, hátha szélesedni kezd, de lényegi eredményem nem született, mire a Bárónő végre megszólalt./

- A bál...? /Kérdeztem vissza, időt nyerve magamnak, hogy sorra vegyem, melyikre gondolhat. Igaz ugyan, hogy mindössze egyetlen volt, amiről én tudtam, de ki tudhatta ő vajon melyikre gondolt? +Bár, az eddigi csevejünket figyelembe véve, nem valószínű, hogy sorjáznának a báli meghívói. Igazán haláli buli lehet, ahova őt meghívják. Vagy inkább csak a társalgásai hamvába holtak?+ Miután tűnődő pillantásom mögött kiélcelődtem magamat a kárára, udvarias mosollyal biccentettem./

- Bizonyára nagyszabású lesz. Meglátásom szerint annak kell lennie, mégsem akárki rendezi. /Fogtam vissza nyelvemet, mikor már épp az általam tudott-sejtett részletekről kezdett volna fecsegni. +Nem kell fitogtatni a jólértesültségünket, abból csak kárunk lehet. És nem mellesleg rossz benyomást kelthet.+/

- Megtisztelsz, de attól tartok nem maradhatok tovább. /Keltem fel én is, mikor ő is felállt, jómagam meg konstatáltam, Kryonék már nincsenek velünk./ Csak addig kellett zavarnunk, amíg testvéred ellátta sebeinket. /Intettem fejemmel a kijárat irányába, majd meghajoltam felé./
- Örültem, hogy megismerhettem lakosztályodat, és hogy már nem csak hírekből ismerhetlek!

+Persze, hogy örülök, most már a legcsekélyebb mértékben sem érzek kíváncsiságot. A benyomásaim nem a legkedvezőbbek, de ez már más kérdés. Ennek függvényében tudom majd a későbbi, rólatok szóló híreket értékelni.+


(96)
Soha többet nem néz vissza már- csendben, halkan jár
...
Járhatsz mindig feketében, a szívedben hiszel a színekben.
Avatar
Yllion
Varázstalan
Varázstalan
 
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2012.10.05. 09:48
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: Jelenkori karakter
További karakterek: Jóindulat

Re: Lyendryana Daimon lakrésze

HozzászĂłlásSzerzĹ‘: Lyendryana Daimon » 2016.01.16. 14:42

* Yllion -- 2900.08.20.-után valamivel az idő úgyis teljesen másképp halad a Dombokban mint máshol*

/Pulttól tekint vissza a bárónő feléd./
- A téli bál, hamarosan az egész Udvart felfogja bolygatni.
/Tölt magának újabb innivalót./
- Úgy gondoltam, hogy ez egy olyan téma, mely érdekelheti önt. Nem akartam untatni.
/Kortyol kristálypoharából, majd hideg tekintetét rád szegezi, még ha aranyszínű karikákban, majd barnában fejeződik be irisziének gyűrűi, nem melegség az amit benne látszik./
- Fivérem most elég elfoglalt, vele nem tudok értekezni érdemben.
/Bólint feléd./
- Remélem jobban érzi magát a kezelés után. Úgy tudom, hogy Lyendryn itt is képes használni hatalmát. bár nem nagyon érzem, hogy kiengedte volna erejét.
/Kis szĂĽnetet tart, majd folytatja./
- Kellemes időtöltést kívánok most, hogy újra itt van az Udvarban.
/Ahogy kifelé haladsz a folyóson, mintha valami kicsit vissza húzna egy pillanat tört részének idejéig, mielőtt kilépnél a fogadó körterembe. Ahol az egész helyiségben most is félhomály uralkodik, de még így is látni lehet a fekete falakon előtűnő freskókat, melyek az univerzumot ábrázolják, csodás színekben. A tükörsima márvány padlón, egy körön belül aranybarna színt árasztó, kelt-fa minta adja meg a hangulatos fényt./
KĂ©p

- Oh, GrĂłf Yllion...
/Szólít meg az ikrek férfi tagja, aki épp az egyik másik folyosósról lép ki./
- Örülök, hogy még nem ment el, és itt találom.
/Megáll tőled olyan két lépésre./
- Ha nem haragszik meg, pár pillanatig még feltartanám.
/Sóhajt egy kicsit. Nyel is, majd folytatja a mondandóját./
- Mint említettem, még nem kezeltem a Lélekfaló* támadását ezelőtt. Így javaslom, hogy ha bármi olyat érezne amivel, nem érzi magát teljesnek...
/Itt egy pillanatra elhallgat, eltűnődik, aprót bólint, majd rád tekint./
- Jöjjön vissza hozzám, vagy keresse meg az emberi jártasságokban kifinomultabb tudással rendelkező Yelweerynt. Ha jól tudom jelenleg az Édenkertben tevékenykedik.

{186}
A Bevégzés Bárónője

Vérrel írtam fel felejtés fájára, több ezrek nevét,
Könnyel feledtem milliók káromló, égető szemét,
S mégis talpra hívott az elbukott szellemek haragja,
Mondta harcolj, míg élsz, ez légyen léted új alapja.


KĂ©p


Főhatalom: Halál 2 - Meg tudom ölni az állatokat gondolatokkal.
Türelem 2p - Amíg nem érek hozzá, fizikailag nem okoz gondot a vas, a levegő már csak órák után mérgező a számomra.
Bestia uralom 3p - Akár a gyakran zabolátlan tündérek is hallgatnak szavamra.
2.Hatalom: Szellemvilág 1p - Látom a szellemeket, beszélni tudok velük.
Avatar
Lyendryana Daimon
Ébredt
Ébredt
 
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.09.10. 18:53
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: A Bevégzés Bárónője
További karakterek: Mercury Niqecanuwa Mikomi
Tereus
Drun
Alva
Lamya

Előző

Vissza: Szobák

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó