Támaszpont

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Drun » 2014.11.08. 13:05

*Eddy -- 2900.07.27.*

/Az idősödő ember, kicsit lefelé billenti fejét, hogy a szemüvege felett rád tekintsen./
- Az eligazítás, általában reggel hét órakor veszi kezdetét.
/Amikor folytatod a kérdéssorozatot, akkor vissza fordul a gépezetéhez, és folytatja az írást./
- Egyetlen szóval sem mondtam, hogy nem maradhat. Sőt, ha jobban figyelt volna arra amit mondok Önnek, Mr. Shooter, akkor már a kezdetektől úgy beszéltem Önnel, mint aki ide fog tartozni.
/Befejezi a gépelést, majd hátradől a székébe, egyik lábát keresztbe teszi a másikon, hogy a vádlija legyen a térdén, és egy kicsit oldalra dönti el./
- Én csupán annyit mondtam, hogy ha Ön ebből a kevés dologból vonta le a következtetést, akkor nincs helye itt.
/Csendben figyel egy ideig, valamire mintha várna. De neked nem tűnik fel semmit./
- Ön úgy érzi, hogy nem szükséges beszélgetnie valakivel, aki átsegítheti Önt ebbe az Ön számára még idegen világban? Azt állítja, hogy szemernyit sem változik az ember, egy ilyen helyzetben?
/Újra csend borul rátok, néhány percig./
- Az nem fordult meg a fejében, hogy azért kéretem ide elbeszélgetésre, mert próbaidőn van?
/Teszi fel a kérdését kisvártatva, majd szinte választ sem várva, folyatja./
- Minden egyes tagja a szervezetnek, együttműködik a többi városnak a rendfenetartó szervével. Nem engedhetünk olyan személyt az utcára, más városokba, akik nincsenek tisztába a helyzetekkel.
/Leveszi a szemüvegét, és gondos, rutinos mozdulatokkal hajtogatja össze./
- Ha olyan személy, legyen az valamilyen lény, vagy akár ember nem tartja be a törvényeket, azt nekünk ugyan úgy le kell kapcsolnunk, mint azokat, akik a természetfeletti hatalmukkal visszaélnek.
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Eddy Shooter » 2015.04.28. 20:03

*Drun*

/Elgondolkozva hallgatom Dr. Gideont, átgondolva korábbi kérdéseimet és a rá kapott válaszokat is./
- Elnézését kell kérnem Uram, azt hiszem félre értettem Önt és rosszul is fogalmaztam az imént. Nem állt szándékomban megkérdőjelezni Önt.
A beszélgetés valóban fontos jelen helyzetemben, hiszen ez a javamat szolgálja. Újra csak elnézést kell kérnem, de a saját véleményem vagy állításom nem számít, ha pontosabb akarok lenni akkor a "nem lényeges" lenne a megfelelőbb kifejezés rá. Mégpedig azért, mert jelenleg emberként tudok gondolkozni nem pedig vadászként. Kérdésére válaszolva, nem gondolom azt hogy nem változik meg az ember. Változik minden és mindenki. Az elkövetkező időben én magam fogok megváltozni és ennek Ön lesz a tanúja.

/Lélegzetvételnyi szünetet tartok, majd folytatom./
- Ugyan csak elnézést kell kérnem, jelenleg a fejemben a leendő ágyam fordult meg. Azt hiszem ez jelzés értékű a napomra vonatkozóan.
Igyekszem a lehető legtöbb dolgot megtanulni a lehető legrövidebb idő alatt. Megértem az álláspontját és elismerem szükségem van segítségre és útmutatásokra.
Elnézést, hogy raboltam az idejét.

/Mondandóm végén felugrottam a helyemből és meghajoltam Gideon felé, majd lassan kiegyenesedtem további utasításra várva./

{103}
Avatar
Eddy Shooter
Újonc
Újonc
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012.08.30. 20:31
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Támaszpont

HozzászólásSzerző: Drun » 2015.05.07. 16:04

*Eddy -- 2900. július 27.*

/Gedeon végig hallgatja minden szavad. Csendben, figyelmesen./
- A Vadászok is Emberek, Mr. Shooter. Ők azok, akik azért válnak fegyveres erővé, hogy megvédjék az embereket, azoktól akik visszaélnek a természetfeletti hatalmukkal. Ők azok akik a városok, a területekért felelős rendfenntartókkal közösen együtt dolgoznak, hogy betartassák a törvényt. Megtartsák a békét, az egyensúlyt, a rendet.
/Kis szünetet tart./
- Azért nem rendőröknek nevezzük ezt a csoportot, mert a rendőrök, nem csak emberekből állnak, a Vadászok igen.
/Elgondolkodva figyel./
- Nem rabolta az időm. Ha ön úgy érzi, hogy a velem folytatott beszélgetés meddő. Kereshetünk más személyt, a helyemre.
/Vissza veszi a szemüvegét./
- Az én időm, azoké akik hozzám jönnek. Nem tartom egyik beszélgetést sem időpocsékolásnak.
/Rátekint a monitorjára, majd vissza rád./
- Nyugodtan menjen, vegye fel a portán a lakásának kulcsát és pihenjen le, ha elfoglalta azt. Holnap reggel az eligazításon, viszont jelenjen meg.
"A tigris éhen halna, ha ugrás előtt figyelmeztetné a prédát.
Mondod-é a tigrisre, hogy becstelen?
A becsület hatalom kérdése, nem az erkölcsöké."

"I have come to have the firm conviction that vanity is the basis of everything, and finally that what one calls conscience is only inner vanity."

"Flectere si nequeo superos, Acheront movebo."

"Don't judge me! I was born to be awesome not perfect!"


KépKépKépKépKép


Kép NJK Kép
Avatar
Drun
Kalandmester
Kalandmester
 
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2012.09.25. 20:50
Tartózkodási hely: A Mélysőtétben
További karakterek: Niqecanuwa
Tereus
Daimon
Alva
Lamya

Előző

Vissza: Belváros

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó