Hősök Csarnoka

Egy különös építmény lebeg a levegőben. Csak az találhat ide, aki tudja az utat, mert mindenki, aki azonosítójel nélkül akarja megközelíteni a helyet, azt a védőpajzsok, vagy a folyamatosan aktív fegyverrendszerek porrá omlasztják. Igazából senki nem tudja mikor hozták létre a csodás kastélyt, vagy azt, hogy mit rejt mélyen a gyomrában. A legendák még nem születtek meg róla, mert aki már találkozott velük, az vagy beállt a közéjük, vagy távozott az élők sorából.

Re: Hősök Csarnoka

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2013.06.20. 16:05

*Időfolyam - 2900. augusztus 9. - Fenrir, Emma*

- Most miért? Egyesek szerint határozottan illusztris a pofikám. /vigyorog. Ő is szusszan néhányat, szintén komolyan vette a harcot. Aztán kissé elgondolkozik./
- Hmm nem tudom, ilyesmit még nem nagyon láttam, de ha megbeszéled a szakikkal biztos rá tudnak pakolni egyet a válladra, de mivel fogalmam sincs ez milyen fegyver, így részemről nem tudok előkapni egyet. De ha vacsoránál előadod a Lovagnak biztos kerít neked valakit, aki megoldja. /von vállat. Az átváltozásos kérdésedre pedig csak biccent.
Amikor változni kezdesz néhány dolog azonnal feltűnik. Először is nem fáj, egyáltalán nem, mintha az agyadból valaki kiszűrte volna a kínt. Aztán azt, hogy nem csak a bőröd és csontjaid változnak, hanem a páncél is, mint egy élő organizmus nyúlik, formálódik és változik veled, mindegy milyen alakot veszel föl. Aztán amikor a változást befejezed, a páncél is csak akkor szilárdul meg. Farkasalakban a páncél egyáltalán nem korlátozza az érzékeid, még ha rajtad van a sisak, a szaglásod akkor is tökéletes, sőt ha lehet még jobban felerősíti és amikor visszaváltozol emberi alakban mintha csak megtartotta volna, az érzékeid a farkasalak érzékei lesznek. Mintha valóban igazodna hozzád, veled fejlődne. Érzel valami enyhe nyomást, mintha megerősítésre várna a páncél a tudatod peremén, hogy ezt akarod-e./
- A láthatatlansággal próbálkozhatsz, az nem nagy cucc, a pajzs szinte magától aktiválódik, ha nem iktatod ki tudatosan, ezekhez mind csak a páncéllal kell beszélned. A teleportot viszont ne bántsd. Ahhoz teljes mentál-beültetés kéne, mert az kissé kényesebb dolog. Plusz egy rövid kis szeánsz a Fősámánunkkal, hogy az elméd is felkészüljön az utazgatásra a ley-vonalak mentén. Szóval a teleportról szerintem mondj le. Hmmm mi van még? Áh igen! A páncél memóriájában megvannak a térképek, amik majd eligazítanak titeket a 21. században, plusz persze mentál erősítő, amivel telepatikus tudtok beszélni, de ezt csak végszükség esetén használjátok. Ami lezárta előlünk azt a kort, az szerintem bőven érzékeny az ilyesmire! Jah meg még egy, vigyázz Karinnal! Nem teljesen normális.... /csóválja meg a fejét./

/A kis robot el is viszi az üres poharad, amit nemrég hozott, mintegy végszóra. Az ezredes is felemeli a fejét és elégedetten biccent. Könnyedén megkerüli az asztalt, közben már magyarázni is kezd./
- Egyszerű szituációk lesznek és ha valamit elront a gép lejátssza önnek jól, látni fogja saját magát, hogy hogyan kellett volna csinálnia, mozognia, vagy viselkednie. /magyarázza, miközben int, hogy kövesd.
A nő jelleme mellesleg még mindig ott motoszkál a tudatod peremén. Valóban egy szürke kisegér volt, teljesen átlagos, semmiben sem különleges lány. Egyszerű viselkedéssel és egyszerű gondolatokkal, amik a papírról megelevenedtek. Sehol nem találtál arra utalást, hogy vezető személyiség lenne, vagy bármi ehhez hasonlót.
Közben elértek az ajtóhoz az ezredes pedig int, hogy menj be./
- Sok sikert! A program viszonylag hosszabb, ha már nem bírja akkor érintse meg ezt. /akaszd a nyakadba egy medálszerű valamit. A kőszerű függő azonban egy gomb, ha közelebbről megnézed.
Aztán beküld a szobába, hogyha nem kérdezel már mást. Egy teljesen átlagos pici fehér terembe jutsz, azonban amit bezárul mögötted az ajtó az egész megelevenedik. Idegen korban, helyen és szituációkban találod magad. A tér végtelenre tágul, vagy szobányira szűkül, minden esetre annyira valóságos az egész illúzió, hogy szinte őrjítő. És valóban ha valamit nem úgy csinálsz, nem úgy beszélsz valakivel, ahogy ő elvárja, akkor megremeg az egész és megjelensz saját magad mellett, a "másik te" pedig előadja jól, aztán mehet elölről, amíg jól nem csinálod. /
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Hősök Csarnoka

HozzászólásSzerző: Fenrir » 2013.06.22. 22:55

* Időfolyam *

- Oké, majd megdumálom a kockákkal. Vicces lenne. Bár remélem nem kell majd rommá lőnünk a fél helyet. Szerencsésebb lenne különösebb gyilkolászás nélkül megoldani. Bunyó közben az ember hajlamos megsérülni. Vasember ide vagy oda.
/Mikor nincs ellenvetés, megkezdem az átalakulást. Rákészülök, de most nem dühből változom, így némileg hosszabb. Ellenben nincs fájdalom. Ez meglep, nem is kicsit. Egy darabig mászkálok farkas alakban, más-más de meg lehetne szokni. Bármennyire is természet ellenes még a gondolata is. Ezután a félfarkas alakomat veszem fel. Nem lehet semmi a látvány, de majd talán legközelebb keresek magamnak egy tükröt. Visszaveszem végül az emberi alakom és "engedem" a ruhának hogy az élesebb érzékek megmaradjanak./
+ Besza'behu'.... Hallottam, hogy egyesek képesek erre, de bakker....
- Tényleg jó a cucc. Ahogy észrevettem még a "tutorial" is be van kapcsolva, vagy csak windowsos hogy mindig megerősítésre vár? Fél tucat ilyennel úgy levertük volna anno a románokat, azt se tudták volna, hogy ki tépett új lyukat a seggükre. Na de akkor essünk neki.
/Először a pajzs "beállításait" zongorázom végig. Legalábbis megpróbálom. Azt akarom kitanulni, milyen határai vannak, mennyire lehet kiterjeszteni és besűríteni egyes helyekre. A sci-fiket régen kedveltem, most sincs igazán másként és ez a páncél nekem nagyon az. Egy darabig eljátszogatok a pajzzsal majd a láthatatlanságot veszem elő és annak a működtetésével és a lehetőségeivel ismerkedem. Ha bárhol elakadok és többszöri próbálkozásra se menne a dolog akkor Tordához fordulok tanácsért. Persze próbálok inkább magam rájönni a titok nyitjára. Úgy többet ér./
- Telepatikus kommunikáció? A rádió már túl snassz? Hm... mint ha nem először hallanám, hogy az a Karin nem százas. De akkor beavatnál, hogy mi a tököm van vele? Nem szeretnék bombán lovagolni a múltba.


(125)
"May you be in heaven half an hour before the Devil knows your dead. This all goes sideways and we both end up dead, meet me at the bar, I'm buying!" - Garrus Vakarian, ME3
Avatar
Fenrir
Suhanc
Suhanc
 
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.09.11. 21:42
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Laki, Legion, Draechen, Murgen

Re: Hősök Csarnoka

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2013.07.18. 21:49

*Időfolyam - 2900. augusztus 9. - Fenrir*

- Nos mi is reménykedünk benne, hogy nem kell majd használni a katonai erősítést, de jobb ha van, mintha mégse és szükség lenne rá. /von vállat, de láthatóan közben elmélkedik valamin.
Figyeli az átalakulásodat, majd amikor ismét ember vagy és beszélni kezdesz, csak védekezően emeli maga elé a kezeit./
- Hé, kicsit lassabban Fenrir! Éltem egy darabig abban a korban, ahonnan jössz, de nem vagyok biztos benne, hogy azt a nyelvet beszélem, amivel közölni akartál velem valamit. /mondja egy félmosollyal.
Aztán szórakozhatsz a pajzzsal, hamar ráérzel, hogy elég elképzelni a pajzsot úgy, mintha egyes helyeken egy fal venne körbe és a statikus mező arra kúszik, ahová elképzeled. Be tud burkolni, de meg tud jelenni csak egyes helyeken is, mintha kis pajzsokat idéznél a levegőben. Az intenzitását is tudod változtatni, érzed, hogy egyszer annyira besűrűsödik körülötted, annyira felerősödik az intenzitása, hogy valami tompa zúgásként morajlik a füledben, hiába csillapítja maga a páncél.
A láthatatlanság is hasonlóan működik, el tudsz tűnni teljesen, vagy csak egyes testrészeid. És ha koncentrálsz a szagokat is elrejti, sőt amikor teszel egy lépést, azt is észreveszed, hogy így a homokban sem marad ott a nyomod, mintha nem is jártál volna ott./
- A telepátia hatékonyabb és gyorsabb. /von vállat./ Habár egyes esetekben persze a hátránya is megvan.
/Aztán elborul az arca, valami hideg undor ül ki rá./
- Nem hiába hallottad már. Mindenki tudja. Gondolom felmerül benned, hogy akkor mégis miért van itt? Nos a Valhallának sajnálatos módon szüksége van rá... A maga szakterületén ő a legjobb. Jelenleg harcol, de valójában az okkult ismeretei teszik pótolhatatlanná. A második világháborút követő igazságszolgáltatás elől mentette ki a Valhalla. Inkább nem sorolom el milyen bűnökért volt elítélve... A bomba nagyon találó volt. Az a nő őrült, de néha átlóg a hajszálon és egyben zseni is. Ezzel a döntésével mondjuk akkor sem értek egyet a vezetőségnek, de én csak egy közkatona vagyok. /húzza el kissé a száját./ És tegyük hozzá, hogy nem hülye, pontosan tisztában van vele, mekkora szüksége van rá a szervezetnek és ezt ki is használja.
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Hősök Csarnoka

HozzászólásSzerző: Fenrir » 2013.07.28. 18:08

* Időfolyam *

- Oké, tehát ha nem k**juk el, akkor nincs gáz. Ez elég oké így. Te, gondolkoztam valamin. Azzal hogy mi itt vagyunk, csak eltűntünk az időben egy pontról, vagy nem is léteztünk abban a korban? Csak hogy tudjam mire számítsak. Gondolom az egyéb infókat majd később kapjuk meg, szóval ne zargassalak minden hülyeséggel?
/Miután kijátszadoztam magam a pajzzsal elégedetten elmosolyodom./
- Zsírkutya. Ez még hasznos lesz. Fullra húzott pajzzsal képen verek valakit, többet veszít mint a néhány fog, igaz? És mégis mennyire erős, mit bír ki? Gondolom kézifegyvert megfog, de mi van ha valami keményebbet kapunk a képünkbe. Automata? Egy pöröly? Nem ártana tudni, mi az amivel már ne kekeckedjek. /Aztán egy hirtelen ötlettől vezérelve, hozzáteszem. / Egy farkas mekkora kárt tud benne tenni? A pajzs, a ruha meg tudja fogni ha egy farkas, harci alakjában mondjuk megpróbálja átharapni vagy a karmait belemélyeszteni?
/Mikor megkapom a fejtágítást Karinról is, akkor elkomorodik az én arcom is és "leparancsolom" magamról a sisakot (legalábbis megpróbálom). /
- Szóval, egy őrült náci az okkult szakértőtök? És ki a főnök? Néró vagy Júdás? Nem mondod komolyan, hogy nem volt jobb? Eh... tudom, ne ítélj könyvet borítójáról.... Mindegy. Remélem a szappangyáros tényleg olyan jó mint mondod. Nálam biztos jobb, de azért remélem nem akar majd feláldozni valami démon megidézéséhez. Az azért nem tenne jót az egészségemnek. Erről jut eszembe. Egy hét és telihold. Emmácskát ki kéne addig paterolni valahova. És nekem se lenne rossz egy-két napot kívül tölteni. Olyankor nem nagyon bírom a bezártságot.
+ Nem mint ha máskor igen...


(126)
"May you be in heaven half an hour before the Devil knows your dead. This all goes sideways and we both end up dead, meet me at the bar, I'm buying!" - Garrus Vakarian, ME3
Avatar
Fenrir
Suhanc
Suhanc
 
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.09.11. 21:42
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Laki, Legion, Draechen, Murgen

Re: Hősök Csarnoka

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2013.07.31. 00:51

*Időfolyam - 2900. augusztus 9. - Fenrir*

- Nem, nem léteztek abban a korban. Amikor átléptetek a fátylon teljes egészében átjöttetek ide, szóval nem kell tartanod a kellemetlenkedő régi énedtől. /vigyorog. Majd kissé komolyabb arccal magyarázni kezd./
- Az tuti, hogy többet veszít... mondjuk úgy egy fejnyivel. Hogy mit fog meg a teljes intenzitású pajzs? Az a kérdés mit nem... Mondjuk, tudod amikor ledobták Hirosimára az atomot, azóta nem láttam lenyűgözőbb színeket, mint ott a városban a robbanás idején. /mondja egy féloldalas mosollyal./
- Az előző kapcsán pedig, nos ha nekiesik a farkas, hát pár foga kiesik. Alacsonyabb intenzitáson egyszerűen nem ér el hozzád. /von vállat./
- Burokban ez a helyzet. Néróval nem szolgálhatok, de ha a tettei érdekelnek az egyik ügynökünk hosszú évekig volt mellette. Judás meg tabu, az a kor is le van zárva, és amíg ezt nem tudjuk feloldani, nem mehetünk le oda. És Karin profi, ez tény, viszont azért ajánlom, hogyha démont akarna idézni, inkább keress messzebb valami elfoglaltságot, mert nem fogadnék rá, hogy nem kerültök be alapanyagnak. /mondja fanyarul. Aztán csak biccent./
- Oké persze, tisztában vagyok vele, jobban szeretek én is nyílt helyen lenni. /mondja vállat vonva. Közben a páncélján látod ahogy végigfut egy zöld fénysugár. Egy pillanatra elhallgat, és mintha máshová figyelne, aztán enyhe zavart látsz meg az arcán./
- Gyere velem Fenrir, a vezérlőbe hívtak minket. /mondja, aztán megvárja, hogy csatlakozz és el is indul arrafelé, amerről jöttetek. Amint elhagyjátok a csarnokot az arca kifejezéstelen lesz és láthatóan máshová koncentrál. Végül egy hatalmas gépterembe érkeztek, ahol a levegőbe vetítve számsorok futkároznak, és az elsőre láthatatlannak tűnő monitorok előtt fehér köpenybe burkolózott alakok görnyednek.
A távolabbi falnál Torda észreveszi a Lovagot és el is indul felé. A férfi éppen két fehérköpenyesnek magyaráz kissé ingerülten gesztikulálva, de amikor félúton jártok felé ő is észrevesz titeket. Elküldi a két másikat, és mire odaértek minden felvezetés nélkül bele is kezd./
- Egy kisebb probléma merült fel. Az egyik ügynökünk, aki megfigyelésen volt lent a korban, ahová mentek volna, egy vészjelet küldött, de azóta nem tudjuk elérni. Ráadásul mostmár az akkoriak se tudnak lemenni, mintha teljessé vált volna a korzár... esküszöm, mintha csak a Jézuska bölcsőjébe akarnék belesni... /mondta kissé ingerülten, de a végét már csak magának motyogta, aztán kissé összeszedte magát./
- Jelen pillanatban lehetetlenség lemenni. A technikusaink dolgoznak az ügyön, de ez valószínűleg hónapokat fog igénybe venni. Főleg mivel fogalmunk sincs mi történt. Ebben az esetben, viszont azt hiszem önök nem szívesen tengetik itt a napjaikat feleslegesen... Vissza fogjuk önöket küldeni Negapan kontinensére, ahová szeretnének menni és kapnak egy kommunikátort, amivel el tudjuk érni önöket, ha a problémát sikerülne kiküszöbölni. A küldetést mindenképpen végre kell hajtani, de ez a nem várt akadály sajnos jelentősen meghosszabbítja a rászánandó időt.
/Közben az egyik köpenyes figura odajött és átnyújtott egy vékony ezüstös színű karperecet a Lovagnak, aki azt feléd nyújtotta./
- Ezt itt a kommunikátor, kérem, lehetőleg mindig tartsa magánál! A farkasalak nem teszi tönkre, hasonló technológiával készült, mint a páncélok, a mérete magával változik. /mondta a maga katonás stílusában és ha elvetted Torda felé fordult./
- Kérem vegye át a felszerelést Fenrirtől, és aztán kísérje el oda, ahová menni szeretne. /majd visszafordult feléd./
- Nekem azonban most mennem kell, több a munka, mint azt szeretnénk. További minden jót, és elnézést a kellemetlenségért, később keresni fogjuk. /hadarta el, aztán már ment is, három másik köpenyest csípve nyakon.
Torda kiismerhetetlen arccal állt melletted, de amikor a Lovag távozott felsóhajtott./
- Hát ez szép... ezért rángattak be szabadságról... Nah gyere, akkor lepakoljuk a páncélt, aztán elfuvarozlak. Merre akarsz menni?
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Hősök Csarnoka

HozzászólásSzerző: Fenrir » 2013.07.31. 01:37

* Időfolyam *

- Szóval nem... érdekes lehet a világ nélkülem. Mindegy. Amúgy is kezdem már megszokni a gondolatát annak, hogy nincs vissza út. Igazán, már nem is akarnék menni. Megtaláltam itt a családomat.
/A Hiroshimát érintő megjegyzésén csak pislogok egy darabig./
- Na nyald meg a.... azt hiszem, most örülök, hogy egy oldalon állunk. Vagy legalábbis nem egymással szemben. Fél tucat ilyennel az összes várost, minden népet lefejezhettek mielőtt bárki megszimatolna bármit. Na látod, ezért utálom ezt a kort. /Materializálok egy nagyobb energiapajzsot a bal karom mellett. Úgy egy méter szer fél métereset, deltoid alakban. / És ezért imádom.
/Elgondolkodom egy kicsit azon, hogy milyen korok vannak lezárva előttük, mielőtt Karinra térnénk./
- Hm... szóval egy-két igen komoly fordulópont zárva van? Ettől miért nem érzem magam jobban? Gondolom okkal vannak ezek a korok zárva, de nekem persze véletlenül se fogod elmondani ezt az okot. Már ha egyáltalán neked elmondták. De oké, akkor azt hiszem Miss Nürnberget kerülöm.
/Ezek után, már mennék is bele abba a témába, hogy ő végül is melyik fajhoz tartozik, farkas-e vagy alakváltó és miegymás, hisz lassan de úgy tűnik alakul a beszélgetés, de aztán úgy tűnik sms-t kapott, vagy annak telepatikus megfelelőjét./
- A vezérlőbe? Múltkor még hetekben számoltunk... mindegy. Menjünk!
/Követem a vezérlőbe és közben, ha vevő rá akkor elbeszélgetek vele nem csak katonai témákról. Többek között ő maga is érdekel, bár csak felszínesen. Szeretem tudni kivel állok szemben. Fő beszédtémám viszont továbbra is az erdő, a szabadság és a technológiai függés. Bár továbbra se fenyeget a Nobel díj, de szerencsére anyám nem ejtett fejre. És hát már az előtt is érdekes beszédtémáknak számítottak ezek nálam, mielőtt átkerültem volna. Egy pillanatig visszagondolok arra a napra. Vajon a szeretteimnek milyen élete volt nélkülem? Ez régi kérdés és pont az a fajta amivel az ember felőrölheti magát. Szegény Emma, sokat fog rágódni ezen. De mi lett a szellemlánnyal aki akkor irányt mutatott? Majd ha ráérek utána járok.
Mire a lovaghoz érünk, már érzem a levegőben a feszültséget. Nem olyan jók az érzékeim így mint farkas alakban, de az ösztön az ösztön és egy átlag embernél még így is több vagyok. Felhúzom a szemöldököm majd karba font kézzel pillantok Tordára mielőtt a Lovaghoz szólnék./
- Szóval, valaki borsot tört az orruk alá. Ha nem látnám el se hinném. Elég komoly ellenfél lehet, ha ilyet meg tud csinálni. Bocsánat, tudom, nem értek hozzá ne szóljak bele. Csak megjegyeztem.
/Átveszem a karperecet és egy darabig kérdőn nézek Tordára./
- Te, most lehet én vagyok a hülye, tanulatlan farkas, de még ha rám is csipogtok hogy akció van, hogy a fenébe jutnék ide? Nekem nincs teleport bugyim, de repülő biciklim se. Nem lenne egyszerűbb, ha meló idején valamelyik G.I.Joe-t elzavarnátok értem? Legalább nem kellene egy ilyen bizsuval a kezemen sétálgatni. Kolomp nem volt?
+ Még egy fülbevalót vagy gyűrűt ki is tudnék magyarázni, de egy karperecet? Farkasként?
/Aztán ha Torda indul, mindenképpen követem./
- Oké, pakoljunk le. És elég ha kiteszel valahol az erdő közepén. Odahaza Bloosx-ben. Hazatalálok, más dolgom meg amúgy sincs. Javaslom, Emmácskát is dobjátok le oda. Jobb helye lesz a Családban. Jah és ha megint szabadságod lesz, ugorj be hozzánk, van egy haverom aki brutális uisgét főz, és a mead-je is egész iható. Eh, olyan éhes vagyok, hogy egy egész szarvast be tudnék falni... vagy két technikust. /Ez utóbbit úgy időzítem, hogy a két technikus aki elhalad mellettünk épp meghallja. Gonosz vagyok. /


(127)
"May you be in heaven half an hour before the Devil knows your dead. This all goes sideways and we both end up dead, meet me at the bar, I'm buying!" - Garrus Vakarian, ME3
Avatar
Fenrir
Suhanc
Suhanc
 
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.09.11. 21:42
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Laki, Legion, Draechen, Murgen

Re: Hősök Csarnoka

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2013.08.06. 00:05

*Időfolyam - 2900. augusztus 9. - Fenrir*

/Mialatt odafelé sétáltok Torda nyíltan és barátságosan, minimális feszültséggel a hangjában beszélget veled. Nagyjából hasonlóan gondolkodik, mint te, és azt is elmondja neked, ha arra terelődik a szó, hogy ő is farkas, viszont már jó ideje nem a falkával él.
Aztán amikor a karperecért füstölögsz hamar magyarázni kezd./
- Nos pont ez a lényeg. Nem csak kommunikátor, alapvető teleportfelszereléssel is el van látva. Afféle egyszerhasználatos kütyü. Ha aktiváljuk értesít, aztán rövid időt belül idehoz. /aztán ravaszkás mosollyal még hozzáteszi./
- Kolomppal pedig lehetnél vértehén... biztos élvezetes lehet.
/De aztán csak legyint és megindul a folyosókon. Egy öltözőszerű helyiségben lepakoltok a páncél minden modulját szépen akkurátusan elpakolja, majd amikor már rajtad semmi nincs, csak teljesen átlagos ruha, akkor az övé előfolyik a bőre alól és hamarosan egy olyan szuperkatonát látsz, aki érted is jött./
- Rendben, Emmát is odaviszik majd. És ha lesz szabadságom ígérem benézek. Nah de akkor induljunk is...
/Aztán ahogy megérint érzed, hogy a világ kifordul a sarkaiból és a tested darabokra szakadva utazik át téren és időn, hogy valahol egészen máshol álljon össze újra egésszé....

Egy békés vadvirágos mezőn térsz magadhoz, a szabadság illata bekúszik az orrodba, az állatok halk neszezése pedig békét ígér. Egyedül vagy, mintha minden álom lett volna csupán. Egyedül a karodon lévő ezüstszín karperec idegen szorítása tanúskodik másról./


*Folytatás az erdőben, innentől szabad a vásár. :)*
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Hősök Csarnoka

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2014.02.15. 13:48

*Időfolyam - 2900. augusztus 9. - Dylan*

/Egy darabig még várakozol a többiek távozása után, aztán azonban besétál Karin az ajtón. Az arcán a szokott felsőbbségességgel pillant rád./
- A Valhalla úgy döntött, hogy nem megfelelően képzettek a feladat végrehajtásához, így a küldetést elhalasztjuk. Addig is a képzésük folytatódik, így hogyha néhány apróbb hibát sikerül elsimítanunk ismét felvesszük magukkal a kapcsolatot. Addig is elhagyja a Valhallát és egy renegát mesternél fog tovább tanulni. A neve Muramasa, ő majd egy magafajtából is remek katonát tud faragni. /A név említésénél látsz először elismerést megcsillanni a nő szemében./

- Azt akarjuk keresse meg egy régi ismerősét Nymloth Dracaryst és vele menjen, ez a mester külön kérése, hogy a Sárkánynőt vigye magával. Megértett mindent? /néz rád kérdőn./
- Ha még van valami kérdése, akkor azt most tegye fel, mert utána a Valhalla elkíséri a nőhöz./
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Hősök Csarnoka

HozzászólásSzerző: Dylan Crayton » 2014.02.15. 14:35

/Dylan Crayton türelmesen várakozott a Hősök Csarnokában. A társai elhagyták a helyiséget és Corran egyedül állt a nagy teremben, várva, hogy mi fog történni. Hirtelen az ajtó kinyílt és Karin lépett be. Az alakváltó figyelte a nő minden szavát, majd biccentett mikor az befejezte./
- Minden teljes mértékben világos. Sajnálom, hogy így alakult, de el fogok követni minden tőlem telhetőt, hogy sikerrel járjak és visszatérhessek ide. Ami Nymloth-ot illeti nem lesz gond vele. El fog kísérni ebben biztos vagyok. Számíthatnak rám - /mondta, majd várta, hogy elinduljanak, közben pedig azon gondolkozott, hogy vajon miért nem ment át egyikük sem a kiképzési teszten.
Dylan kíváncsi volt, hogy miképp juttatják el Nym-hez. Arra gyanakodott, hogy azon az úton ahogy ide került, de ezeket a lényeket és a trükkjeiket kiismerni lehetetlen volt. Csak alapos ismeretség után tudhatta volna az ember, hogy mire számítson tőlük./


(38)
Avatar
Dylan Crayton
Tipikus XXI. századi
Tipikus XXI. századi
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2012.10.31. 19:10
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Hősök Csarnoka

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2014.02.16. 15:10

*Időfolyam - 2900. augusztus 9. - Dylan*

- Ezt örömmel hallom. A többiekre is ráférne egy kis plusz engedelmesség, de ez nem az én gondom. /mondja hűvösen.
Aztán odalép hozzád és egy kis chipet helyez el a ruhádon./
- Ez majd elviszi a társához. Természetesen remélem nem kell mondanom, hogy a Valhalláról ha bárkinek beszél, az egy öngyilkossággal ér fel. A mi szervezetünk titkos, ha ezt a titkot kiszivárogtatja akkor likvidáljuk magát és mindenkit, akinek beszélt rólunk.
/Itt egy rövid hatásszünetet tart, mintha csak élvezné a gondolatot./
- Nymlothnak elég ha annyit említ, hogy talált egy remek mestert, akitől nagyon sokat tanulhatnak. Ha megtalálta a sárkányt, menjenek az északi Lebegő-hegységbe és ott keressék meg a Tűz és Jég kolostorát. Ott meglelik a Mestert, aki már tud az érkezésükről. A kiképzésük ott fog folytatódni. Remélem érthető voltam. Majd jelentkezünk, most leléphet. /közli hűvösen, aztán megérinti a ruhádra tűzött chipet, téged pedig magával ránt az idő és tér örvénye....

Egy teleportkapu közelében lépsz ki a tér szövetéből, mintha csak magad is a kaput használtad volna. Már távolról észreveszed a felfegyverzett hófehér hajú nőt, aki most éppen egy lánnyal beszélget és indulnak meg a város felé, amikor odaérsz..../


*A következőt már írd ennek alapján a kapuhoz*
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Hősök Csarnoka

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2014.04.01. 19:31

*Időfolyam - 2900. augusztus 9. - Emma & Naarozair*

/Emma a gyakorlás fárasztó, eddig nem is gondoltad volna, hogy ennyire megterhelő valaki más bőrébe bújni. Nehéz más fejével gondolkodni, idegenül reagálni egyes szituációkban. Elfáradsz hamar, de gyorsan fejlődsz, érzed, ahogy egyre jobban és jobban megy a dolog. Habár minél inkább beleéled magad a lány helyébe, annál kevésbé tartod valószínűnek, hogy ő bármire is képes lenne. Aztán mintha csak a semmiből jönne valami idegen tudat érinti meg az elméd. Nem tudod mi ez, még soha nem éreztél semmi ehhez foghatót, de amikor megérint mintha kifordulna magából a világ.
Egy vadvirágokkal borított erdőben térsz magadhoz, a levegő tavasz illatú, a napfény átragyog a fák koronáján. Az erdő tele van élettel, hallod az állatok motozását, érzed az illatuk, az erdő lelke ott lebeg mindenhol. Először azt hiszed egyedül vagy, de aztán a közeli tóban meglátsz egy különös alakot.
Kép

A lény rád pillant, aztán kisétál a tóból. Amikor egészen közel ér megérinti az arcod és mintha az érintése nyomán az erdő szelleme beléd áradna. Nem szavak azok, amik megjelennek a fejedben, inkább érzések. Tudod, hogy ő a Nagyszellem egyik arca és azért jött, hogy megmentsen. A küldetés ahová küldeni akarnak halálos, tudod, hogy nem térsz vissza onnan, legalábbis nem úgy, ahogy odamentél. Hogy hatalmas kockázatot jelent rád nézve és olyan szörnyű erők játékszere leszel, amikhez nem érhetsz fel. Elmondja azt is, hogy még azért sem szabad ilyet tenned, akit szeretsz. Hogy előbb végig kell járnod a vadak ösvényét, hogy megismerd a benned rejtőző valódat, hogy felvehesd a harcod a sötétséggel, ami az út végén vár rád. Arra kér térj haza, ő felkészít, mert nem hagyhatja, hogy a gyermeke elvesszen.
Soha nem éreztél még semmi ehhez hasonlót, de amikor elszakítja selymesen puha bundával borított kezét az arcodról azt veszed észre, hogy a könnyeid fénylenek rajta. Hosszú ideje nem éreztél már ilyen békét és teljességet, egy pillanatra minden fájdalmad elillant. Érzed, hogy rád bízza a döntést, maradhatsz, de akkor valószínűleg belehalsz. Vagy hazatérhetsz vele. Kinyújtott kézzel várja a döntésed, különös sárgászöld szemeiben végtelen tudás kavarog. Ha elfogadod a kinyújtott kezet az erdőben térsz magadhoz puha mohafészekben fekve. A hajadban magyalkoszorú, körötted csend és béke honol, az orrodban pedig még ott érzed az álombéli erdő illatát, amiről a lelked tudja, hogy nem álom volt csupán, és a béke is még ott lebeg mohaágyad felett.



Naarozair egy korházi ágyon térsz magadhoz. Az ágy melletti kis széken sisak nélkül, de teljes páncélzatban egy katona ül. Nem láttad még soha, és a pillantása sem árul el semmit, amikor magadhoz térsz éppen csak egyet pislant./
- Naarozair? Örvendünk, hogy magához tért. A feletteseim küldtek ide. A kiképzés közben kapott egy kisebb találatot, ezért van itt, a sebesülést persze mostanra már nyomtalanul eltüntettük. Azonban nem várt fejlemények léptek fel a küldetésükkel kapcsolatban. Sok minden nem úgy alakult, ahogy vártuk, így jelenleg nem küldhetjük vissza magukat a múltba. Tehát kénytelenek vagyunk várni, amíg a taktikai osztag megoldja a problémát. Addig is magát és a társait visszaküldjük H'Sekiratba, vagy ahová éppen menni szeretnének. Ha eljött az idő ügynökeink felveszik magukkal a kapcsolatot, a küldetés pedig folytatódni fog, ezért álljon készen.
/Áll fel nyugodtan. Aztán a fejével az egyik közeli asztalkára kikészített ruhahalom felé int./
- Öltözzön fel, máris indulunk. /Aztán megvárja, amíg felöltözöl, csak utána folytatja./
- Vissza fogom vinni a fővárosba, azonban remélem arra nem kell ismét figyelmeztetnem, hogyha bárkinek egy szót is szól a Valhalláról, vagy arról milyen feladata volt, hol volt, vagy bármire, ami ránk utalhat, vagy hozzánk vezethet, akkor kénytelenek leszünk villámgyorsan beavatkozni. /vet rád egy jegesen hűvös pillantást. Az a tekintet nem hagy semmi kételyt maga után, hogy milyen fajta beavatkozásról lesz szó... látszik a férfin, hogy akár maga öl meg, hogyha bárkinek is szólsz akárcsak egy szót is./
- De persze erre remélhetőleg nem lesz szükség, mindkettőnk közös érdekében. Azonban ideje indulni. /mondja nyugodtan. Aztán a kezedért nyúl és hamarosan elragad téged a tér és idő eszeveszett spirálja. Arra eszmélsz, hogy a világ kifordul sarkaiból és hamarosan a zsúfolt utcán álltok a Kávéház előtt. A férfi kissé messzebb lép, majd tiszteleg./
- Remélem még találkozunk. Örvendtem. /biccent, azzal úgy olvad bele a levegőbe, mintha soha nem is lett volna ott. Az emberek arcát ha figyeled mintha észre sem vették volna a megjelenéseteket, aztán a fickó eltűnését. Ott maradsz tehát egyedül, a kávéház ajtaján hívogató fény szűrődik ki. Az egész olyan, mintha csak egy furcsa álom lett volna, de a szíved mélyén tudod, hogy nem az volt, és szörnyű következményei lennének, ha bárminek mesélnél az "álmodról"./


*Mind a ketten már oda írjatok, ahová kerültetek, ha nem akartok valamit nagyon még itt csinálni, vagy máshogy cselekedni, mint ahogy leírtam.*
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Előző

Vissza: Valhalla

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó