Anolgeisi Teleportkapu

Anolgeisi Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Alyara Nirois » 2012.04.05. 10:27

A kapu itt a felhők tetején nyílik, fehér fénye verseng a közeli Anolgeis aranyos ragyogásával, ellenben nem ajánlatos idejönni,hacsak nincsen szárnyad, mert lehet, hogy a felhőmezők tömörnek tűnnek felülről, de ez csak a látszat, jó sokat lehet zuhanni.

(Az utazás a H'Sekirati minta szerint!)

Kép


Előzmények, korábbi hozzászólások
Kép
Avatar
Alyara Nirois
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
Arany céhvezér, Mágikus diplomata
 
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2012.04.04. 15:54
Tartózkodási hely: Budapest
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mira, Laila, Eoryann, Neferadynee

Re: Anolgeisi Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Lyendryana Daimon » 2012.09.15. 17:16


/Követem minden további nélkül, a kapun keresztül. Tudom, bármit is mondanék most nővéremnek, nem hallgatná meg, pontosabban nem értené meg érveimet. Így hát csak beleveszem a tiszta mágiába, mely legapróbb atomjaimra bont szempillantások alatt.
Először a külső burok az ami leválik, a bőr, hogy alatta a csupasz hús maradjon, a szervek, a csontok; végül pedig semmivé foszlik a lepusztított mellkasban pulzáló fénygömb is.
Mindez pikoszekundumnyi idő alatt, szemnek teljesen láthatatlan, mégis érzem.
Érzem, hogy a gömb a semmiben forog, a Túlsó Világ határán, a mágikus kapu tömény energiájában. Pörög és lüktet, mintha lélegezne, aztán lassan az is semmivé foszlik, hogy a másik oldalon elsőként jelenjen meg. Ezt nevezik lélekgömbnek egyesek. Tálán el is hiszem, mit mondanak felőle vénebbjeink. Önmagában semmit sem ér, de itt az isteni erő, mely egymagához vonzza a térben lebegő porszemeket, masszát gyúr belőlük, s a masszából, megformázza a testem, mely pillanat tört része alatt, újra teljes egészében lép ki a túloldalon.
Danu kegyes hozzám, hiszen az Ö ereje nélkül mindez nem jöhetett volna létre. Most mégis haldoklik. Ha nem teszünk végre valamit elkopunk akárcsak Ö.
Az álom amit küldött, egyértelmű volt. Itt az idő cselekedni!/


{20}
A Bevégzés Bárónője

Vérrel írtam fel felejtés fájára, több ezrek nevét,
Könnyel feledtem milliók káromló, égető szemét,
S mégis talpra hívott az elbukott szellemek haragja,
Mondta harcolj, míg élsz, ez légyen léted új alapja.


Kép


Főhatalom: Halál 2 - Meg tudom ölni az állatokat gondolatokkal.
Türelem 2p - Amíg nem érek hozzá, fizikailag nem okoz gondot a vas, a levegő már csak órák után mérgező a számomra.
Bestia uralom 3p - Akár a gyakran zabolátlan tündérek is hallgatnak szavamra.
2.Hatalom: Szellemvilág 1p - Látom a szellemeket, beszélni tudok velük.
Avatar
Lyendryana Daimon
Ébredt
Ébredt
 
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.09.10. 18:53
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
Speciális: A Bevégzés Bárónője
További karakterek: Mercury Niqecanuwa Mikomi
Tereus
Drun
Alva
Lamya

Re: Anolgeisi Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2012.09.15. 19:43

*DGY - Lyen*

/Amint kilépsz a kapuból, szinte veled egy időben jelenik meg Epona is. A tekintete még kásás egy kicsit, úgy tűnik még nem tért magától attól, hogy a tiszta mágia megérintette.
Amikor rád néz, már magabiztosabbnak tűnik./
- Most pedig el kell jutnunk az ősi szentélyhez.... /kezd bele, azonban valami félbeszakítja. Olyan tomboló tűzorkán sújt le, hogy az egész világ lángokba borul... Nincs se lent, se fent, se levegő, se a felhők a talpatok alatt, csak a végtelen és mindent elemésztő tűz..../

- Neeee... /még hallod Epona kétségbeesett sikolyát, majd mintha a tűzvészen át is látnád felvillanni a teleportkapu fényét, ahogy a másik sidhe menekült a tűz elől. És ekkor veszed észre hogy neked nem árt. Habár megvakított és szorosan körbezárt, de nem árt neked. A bőrödön kékesfekete lángnyelvek táncolnak, amik kioltják az ellenséges tűzet, és megóvnak a kínoktól./

- JÖJJ HOZZÁNK MOST! /robban bele egy mentális hang a fejedbe, olyan elementáris erővel, hogy térdre rogysz. Ismerős, mégis ismeretlen ez a hang, nem is egy vagy több személy, hanem a korlátlan hatalom hangja... Aztán a lángnyelvek még élénkebben felizzanak körötted és magukba zárnak.... Most szét sem bomlasz szinte, olyan az egész mégis mintha villámgyorsan suhannál át a világon, hogy aztán megérkezz a szentélybe.
Itt még a tűznél is jobban vakít a vérvörös fény, ami a középen háromszögben álló három ragyogó alakból árad. Olyan erős a fény, hogy ki sem tudod venni az alakjukat.... Azonban érzed a hatalmuk, azt a félelmetesen ősi mágiát, ami azóta nem volt ezen a földön, hogy Danu hanyatlani kezdett./

- HA MEGÉRKEZNEK ÖLD MEG AKIKET MONDUNK! /dübörgi a hang, és ezzel mintha te is hozzácsatlakoznál az erőhöz valamilyen szinten, érzed a már halott vámpírt az egyik kő tövében, tudod a lelke még nem távozott el, ott lebeg és vár valakire....
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss

Re: Anolgeisi Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Tereus » 2012.12.12. 12:02


- Chöh!
/Jegyzem meg mikor az értetlenségemet említi./
+ Mint ha te, nem lennél az! +
/Hangosan nem mondom ki a gondolatim, de az arcomról is leolvasható./
- Nekem egyetlen egy testvérem van, és pont abban akadályozol meg, hogy Őt megtaláljam!
/Mondom nyersen. Kezd a türelmem elfogyni, de egyenlőre nem mutatom./
- Nem, hiszem, hogy az angyaloknak lenne valami fennkölt lelke, mert ha igen, akkor Ramiel sem lenne olyan amilyen!
/Mutatok rá, majd megvonom a vállam./
- Vagy ha mást értesz az angyallélek alatt, mint amit most értelmeztem, akkor hajrá, magyarázd meg!
/Nézek rá, kicsit türelmesebben, mert ez érdekel./
- Figyelek rád Öcskös!
/Mosolyodom el szélesen./
- Kösz, de kihagyom az újabb illúziókat!
/Ellépek mellette, majd bele egyenesen a kapuba./
- Anolgeis - H'Sekirat!
/Mondom ki a szavakat érthetően./
+ Ha folytatni akarod a beszélgetést, akkor gyere utánam Öcskös! +


{189}
Tereus, Taamael


"A bizalom olyan luxus, amiért mindig túl drágán kell fizetni!"

"Próbálni nem látni, ami látható. Igyekezni látni, ami nem látható. Hogy mi ez? Egy álom."


Kép


Gyógyítás 1p: Kisebb és közepes sebek.
Fegyver 2p: Már nem kell fizikai fegyver, a tiszta energiából tudsz fegyvert alkotni, ami eltűnik, ha elengeded.
Mennyek hangja 2p: Beszéd a fajtársakkal: Telepatikus kommunikáció, ami bármekkora távolságot átível.
Igaztudás 3p: Látod a valót. Az illúziók, láthatatlanságok nem hatnak rád, viszont egy ügyesen kivitelezett bűvésztrükk (amit nem támogat mágia) továbbra is becsaphat.
Avatar
Tereus
Angyal
Angyal
 
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2012.09.02. 19:29
Tartózkodási hely: Negapan
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]
További karakterek: Mercury Niqecanuwa Mikomi
Drun
Lyendryana Daimon
Alva
Lamya

Re: Anolgeisi Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Renaviel » 2013.02.13. 14:54

*Előzmény - Vadászidény*

/Még hallom a saját szavaimat visszahangozni a fényben, mintha eggyé válnék a hanggal, eggyé válnék az anyatermészettel, az egész világgal.../
- Polimetron - Anolgelis...
/Egy pillanatra ahogy elsuhanok az időnek és térnek ezen a különös hasadékát megnyílik előttem a világ szövete, belepillanthatok az érzékelhetetlenbe.Ez az idő arra elég, hogy végignézzek a világunk csodáin, hogy lássam a születést és a halált, az életünket... Ahogy a régi emlékek kútja ismét megnyílik előttem elképzelni sem tudom, hogyan tagadhattam meg mindezt. Hogyan követhettem Lucifert elhagyva az Anyám...
Azonban az érzés tovatűnik, bezárul a kapu és én hamarosan teljes valómban lépek ki a túloldalán, kezemben szorongatva a gyógykencét és a szerkentyűt, amivel el tudom érni Gryffet./
+ Most vajon arra készülök, hogy újra árulóvá legyek? Ráadásul nem is a testvéri szeretet, hanem pusztán a bosszú miatt? +
/Csak megcsóváltam a fejem, sötét tincseim parányi kobrákként követték a mozdulatot. Aztán vettem egy mély levegőt és előhívtam éteri síkról a szárnyaimat. Nem nagyon volt más választásom, az angyalok városában ritkán jár gyalog az ember. Éreztem ahogy megjelennek az ezüsttel szegett hófehér tollak garmadája most súlyosnak tűnt, ahogy a még húzódó sebekre ráépült. Megpróbáltam átáramoltatni magamon a gyógyító erőmet, hátha mostmár tudok segíteni magamon, hogy eltűntek a mágikus repeszek. Ha sikerült, vagy elviselhető volt a húzódás, akkor vettem egy mély levegőt és elrugaszkodtam a földtől minden kacatot a zsebeimbe süllyesztve.
Egy terv kezdett körvonalazódni bennem, habár nem volt túl vonzó... Tudtam beszélnem kell majd a főbb angyalokkal, és úgy gondoltam akkor már kicsire ne adjunk, kezdem a piramis csúcsán. +Michael...+ futott át az agyamon, és tudtam meg kell keresnem. El fogom mondani neki mi történt a szentélyben, aztán meglátjuk. Persze talán tud már róla, de akkor ráérek majd új tervet kitalálni, ha ez nem jön be. Sajnos nem én voltam a nagy stratéga, egy lépést mentem előre és annyit is találtam ki.
Megindultam tehát a hideget lehelő felhők felett a városunk, az otthonom felé. Kiterjesztettem az érzékeim, hátha el tudom kapni merre találom az arkangyalt, azonban amint kinyúltam elbizonytalanodtam. +Valóban ez lenne a jó megoldás? Nem akarok ártani nekik, de mégsem túl jó, amit Gryffnek elmondok.... Nem, talán mégse vele kéne beszélnem...+
Röptömben irányt változtattam és a saját otthonom a szeráfok szintje felé indultam meg. Ott olyanok voltak, akik elég sokat tudnak már talán, de nem magasabb rangúak nálam, hogy leleplezzék mik is az igazi céljaim./
+ Mert mik vajon az igazi céljaim? Csupán sodródom a széllel, elveszve a múlt tengerében...+


(182)
Kép
Avatar
Renaviel
Szeráf
Szeráf
 
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2012.06.14. 15:36
Karakterlap: [link]
Adatlap: [link]

Re: Anolgeisi Teleportkapu

HozzászólásSzerző: Caridwen » 2015.04.06. 15:45

*Előzmény - 2900 szeptember 2. - Riel*

- Anolgelis - H'Sekirat... /hallod a szavakat elolvadni a fényben. A ragyogás ezernyi darabra szakít és mégis valahogy olyan egésznek és teljesnek érzed magad, amikor egy örökkévalóságig és egyben egy pillanatig sodródsz a fényben.
Aztán amikor újra testet öltesz a kapu túloldalán egy teljesen másik helyen kísérőd már mosolyogva vár reád./

- Hogy érzed magad? /kérdi mosolyogva. Aztán végighúzza kezét a láthatáron felhívva figyelmed a lenyűgöző látványra. Ugyanis a talpad felhők közé süllyed amikor kilépsz a kaputól. Nem kezdesz zuhanni, de a bokád körül gomolygó apró felhőcskék egészen lenyűgöző látványt nyújtanak. A távolban pedig mintha látnád egy város körvonalait és az aranyos ragyogást, ami beburkolja./

- Készen állsz Riel? Innen repülnünk kellene. /néz rád kérdőn és közben széttárja hatalmas szárnyait felkavarva a levegőt.
Itt nincs olyan tömeg mint a túloldalon, csak ti ketten álldogáltok a kapu ragyogása által vetett különös fényburokban./
Kép
Avatar
Caridwen
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
Kalandmester - Necradit és Anolgelis moderátora
 
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2012.06.13. 16:41
Tartózkodási hely: Abyss


Vissza: Felhőmezők

Ki van itt

Jelenlévő fórumuzók: nincs regisztrált felhasználó